Witaj! (LogowanieRejestracja)

Tryb drzewa | Tryb normalny

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sposób na kaca

04-27-2021, 12:49 PM
Sposób na kaca
Okazji do spożycia alkoholu jest wiele. Impreza rodzinna, spotkanie towarzyskie, czy obiad z rodziną – w każdej z tych sytuacji można przesadzić z ilością wypitego trunku. Wiadomo, humor wówczas nam dopisuje, ale nazajutrz sytuacja zmienia się drastycznie i pojawia się kac. Jakie macie sposoby na kaca ? Czy można skutecznie pozbyć się kaca?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-27-2021, 01:48 PM
Sposób na kaca
O sposobach na kaca trzeba myśleć jeszcze przed rozpoczęciem imprezy. Po pierwsze nie mieszajmy alkoholu, jeśli przykładowo pijemy wódkę to zrezygnujmy już z piwa. Tymczasem błędne jest przekonanie wielu osób, że mogą pomóc sobie następnego dnia. Można tylko w pewnym stopniu złagodzić dolegliwości i objawy zatrucia alkoholem.
04-27-2021, 02:28 PM
Sposób na kaca
Dla mnie pojęcie „kac” nie istnieje. Zawsze z rozwagą degustuję się alkoholem i to jest mój klucz do sukcesu. Ostatnio szczególnie zasmakowały mi wina argentyńskie. Są one niezwykle aromatyczne pije je się jak wykwintny sok.
04-27-2021, 03:08 PM
Sposób na kaca
Zawsze gdy po przebudzeniu czuję skutki wypitego alkoholu sięgam po moją ulubioną wodę mineralną. Jest to o tyle istotne, że w ten sposób nawadniam swój organizm. To naprawdę pomaga złagodzić szaleństwo uprzedniego dnia. Do tego domowy rosołek na obiad i jestem jak nowo narodzony.
04-27-2021, 03:58 PM
Sposób na kaca
U mnie znakomicie sprawdza się maślanka lub kefir. Super jest jeśli żona ugotuje przepyszny żurek, który łagodzi objawy szalonej imprezy. Na szczęście kac nie zdarza mi się zbyt często.
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | accreoekiden.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS