Forumowe patio dla każdego, zapraszamy!
Jakie są opinie o Nike Mercurial Superfly na parkiecie? - Wersja do druku

+- Forumowe patio dla każdego, zapraszamy! (http://accreoekiden.pl)
+-- Dział: Wolność wyboru (/Forum-Wolno%C5%9B%C4%87-wyboru)
+--- Dział: Z każdym o (niemal) wszystkim (/Forum-Z-ka%C5%BCdym-o-niemal-wszystkim)
+--- Wątek: Jakie są opinie o Nike Mercurial Superfly na parkiecie? (/Thread-Jakie-s%C4%85-opinie-o-Nike-Mercurial-Superfly-na-parkiecie)

Jakie są opinie o Nike Mercurial Superfly na parkiecie? - KapitanClaster - 06-24-2019 09:24 AM

Szukam butów, które sprawdziłby się na parkiecie hali sportowej. Słyszałem, że NIke sobie z tym dobrze radzi.. Czy to prawda? A może nie ma aż takiej różnicy między butami na zewnątrz, a wewnątrz?

Jakie są opinie o Nike Mercurial Superfly na parkiecie? - księżycówka890 - 06-24-2019 11:33 AM

Różnica jest spora, najpierw porównaj sobie same powierzchnie. Na hali jest jednak dość twardo. Potrzebujesz lepszej przyczepności, a sam but musi być trochę bardziej wytrzymały, by szybko nie zdarł się i nie trzeba było kupować nowego…

Jakie są opinie o Nike Mercurial Superfly na parkiecie? - Grylls - 06-24-2019 12:18 PM

Z tego co wiem te buty mają dobre opinie Nike Mercurial Superfly ma właśnie świetną przyczepność, a podeszwa tego modelu jest bardzo wytrzymała, nie brudzi i nie rysuje się. Żeby poczuć różnicę najlepiej pobiegać trochę na hali w zwykłych butach, a potem w profesjonalnych halówkach. No i okaże się dlaczego opinie o butach sportowych Nike Mercurial Superfly są takie pozytywne.Wink

Jakie są opinie o Nike Mercurial Superfly na parkiecie? - Xian - 06-24-2019 12:57 PM

a co myślicie o zx flux? Jakie macie opinie, gdzie najlepiej je kupować?

Jakie są opinie o Nike Mercurial Superfly na parkiecie? - GXextreme - 06-24-2019 01:52 PM

Ja mogę polecić sklep internetowy z tej strony https://ctxsport.com/produkt/buty-adidas-zx-flux-2/, już wiele razy zamawiałem tam buty i zawsze byłem zadowolony. Jest dosyć tanio, a sprzedają stu procentowe oryginały. W ogóle jeśli chodzi o model adidas flux opinie są bardzo pozytywne, podeszwa jest wygodna i świetnie pracuje ze stopą.

Jakie są opinie o Nike Mercurial Superfly na parkiecie? - RemigiuszStankiewicz - 06-24-2019 02:09 PM

Buty do uprawiania sportu wewnątrz hali muszą mieć lepszą, bardziej przyczepną powierzchnię. Jak chcesz wygrywać to zainwestuj w dobre halówki…

Jakie są opinie o Nike Mercurial Superfly na parkiecie? - KapitanClaster - 06-24-2019 03:29 PM

dzięki za wszystkie odpowiedzi. Sprawdziłem sobie też ofertę tego sklepu i widzę, że Nike też jest tam dostępny. Może skorzystam i sobie zamówię. A jak u nich jest z rozmiarami? Łatwo dobrać? W razie czego można zwrócić?

Jakie są opinie o Nike Mercurial Superfly na parkiecie? - GXextreme - 06-24-2019 04:09 PM

Na stronie sklepu masz wszystko opisane.Wink Jest opcja zwrotu, masz na to chyba aż 30 dni. Rozmiar można dobrać bardzo łatwo, wystarczy tylko sprawdzić tabelkę i się zmierzyć. W razie czego kontaktuj się ze sklepem, oni są naprawdę bardzo pomocni dla klientów.