Forumowe patio dla każdego, zapraszamy!
Seks tel amatorki - dla kogo? - Wersja do druku

+- Forumowe patio dla każdego, zapraszamy! (http://accreoekiden.pl)
+-- Dział: Wolność wyboru (/Forum-Wolno%C5%9B%C4%87-wyboru)
+--- Dział: W zaciszu sypialni (/Forum-W-zaciszu-sypialni)
+--- Wątek: Seks tel amatorki - dla kogo? (/Thread-Seks-tel-amatorki-dla-kogo)

Seks tel amatorki - dla kogo? - staryKocur44 - 05-22-2019 12:10 PM

Cześć wszystkim. Czy ktoś z Was korzystał z usług seks telefonu? Ja nigdy, choć zastanawiam się nad tym. Wiem, że istnieje mnóstwo kategorii, jeśli chodzi o kobiety, do których mogę zadzwonić. Czy w mojej sytuacji lepiej jest zadzwonić do amatorki, a może wręcz zdecydowanie lepszym wyborem byłaby doświadczona kobieta?

Seks tel amatorki - dla kogo? - RemigiuszStankiewicz - 05-22-2019 12:43 PM

Dlaczego nie spróbować obu opcji? Zapewniam Cię bowiem, że jak zdecydujesz się na usługę tego typu, to na pewno nie będzie ona jednorazowa. Ja korzystam z takich usług regularnie, jestem singlem więc tym bardziej nie widzę w tym nic złego.

Seks tel amatorki - dla kogo? - staryKocur44 - 05-22-2019 01:49 PM

Też jestem singlem i czasem przyłapuję się na myśli, że brakuje mi kobiety.

Seks tel amatorki - dla kogo? - Grylls - 05-22-2019 03:54 PM

Na Twoim miejscu wybrałbym amatorkę. Ona też się zna na swojej pracy i z pewnością sprawi, żeby było Ci przyjemnie. A jednocześnie nie będziesz czuł się skrępowany wiedząc, że ona też nie jest bardzo doświadczona i właściwie dopiero rozpoczyna swoją przygodę w pracy tego typu. Seks tel amatorki to najlepsza kategoria dla Ciebie.

Seks tel amatorki - dla kogo? - Xian - 05-22-2019 05:48 PM

A moim zdaniem doświadczona kobieta lepiej spełni oczekiwania. Ona wprowadzi Cię do tego świata w sposób profesjonalny i będzie doskonale wiedziała, co na Ciebie zadziała. Na pewno Cię nie spłoszy i zachęci do dalszego korzystania z usług.

Seks tel amatorki - dla kogo? - Grylls - 05-22-2019 06:40 PM

W sumie racja. Ja bym więc spróbował najpierw z kobietą dojrzałą, a później z amatorką, aby mieć takie porównanie i różnorodność.