Forumowe patio dla każdego, zapraszamy!
Bioderma olejek atoderm – czy dobrze działa na skórę? - Wersja do druku

+- Forumowe patio dla każdego, zapraszamy! (http://accreoekiden.pl)
+-- Dział: Wolność wyboru (/Forum-Wolno%C5%9B%C4%87-wyboru)
+--- Dział: Z każdym o (niemal) wszystkim (/Forum-Z-ka%C5%BCdym-o-niemal-wszystkim)
+--- Wątek: Bioderma olejek atoderm – czy dobrze działa na skórę? (/Thread-Bioderma-olejek-atoderm-%E2%80%93-czy-dobrze-dzia%C5%82a-na-sk%C3%B3r%C4%99)

Bioderma olejek atoderm – czy dobrze działa na skórę? - HalkaR - 02-06-2018 06:52 AM

Hej! Mam w domu osobę z atopowym zapaleniem skóry. Próbowaliśmy różnych emolientów i podobnych rzeczy, ale świąd nie mija. Teraz pojawił się ten olejek Biodermy i zastanawiam się, czy on będzie skuteczny, bo za każdym razem, kiedy mój partner wychodzi spod prysznica to drapie się niemiłosiernie.

Bioderma olejek atoderm – czy dobrze działa na skórę? - KorNelaMazur - 02-06-2018 09:00 AM

O rany, nawet nie wiesz, jak ja doskonale znam to paskudne uczucie. Może mnie coś boleć, ale jeśli dochodzi do tego świąd, to mnie zawsze nosi :/ chętnie sama również się dowiem więcej o tej biodermie.

Bioderma olejek atoderm – czy dobrze działa na skórę? - Grylls - 02-06-2018 10:48 AM

MOże warto byłoby zmienić dietę? Albo odwiedzić dobrego dermatologa, który przyjrzy się bliżej sprawie? Takie drobne sugestie tylko. Może alergolog też coś by mógł pomóc.

Bioderma olejek atoderm – czy dobrze działa na skórę? - HalkaR - 02-06-2018 11:27 AM

Wiesz, gdyby nie fakt, że mój partner robił już wszystkie badania i jedyne, co byli w stanie mu zaproponować, to maście robione na zamówienie, które nie przyniosły żadnego rezultatu.

Bioderma olejek atoderm – czy dobrze działa na skórę? - Troglodytka - 02-06-2018 01:46 PM

Oj znam ja te wszystkie przeprawy z lekarzami… Fakt, że niezbędna jest kuracja odpowiednimi maściami, ale to radzę znaleźć dobrego specjalistę. Natomiast, jeśli chodzi o ten olejek to jak najbardziej go polecam, bo oprócz leków ważna jest codzinna pielęgnacja, a on świetnie oddziałuje na skórę, tworząc na niej barierę ochronną. Zakup go sobie na przykład w aptece MINI, mają tam dobrą ofertę.

Bioderma olejek atoderm – czy dobrze działa na skórę? - HalkaR - 02-06-2018 03:35 PM

Chyba nie znam tej apteki… możesz mi podać jakiś adres do tego kosmetyku?

Bioderma olejek atoderm – czy dobrze działa na skórę? - Troglodytka - 02-06-2018 05:16 PM

Nie ma sprawy. Wejdź na stronę https://www.aptekamini.pl/bioderma-atoderm-huile-de-douche-olejek-do-kapieli-1000ml.html, tam masz dokłądnie opisane zastosowanie i działanie. Fajne jest to, że olejek jest z pompką, więc zawsze nabierzesz tyle, ile rzeczywiście potrzebujesz.