Forumowe patio dla każdego, zapraszamy!
Co to jest Google AdWords, wie ktoś? - Wersja do druku

+- Forumowe patio dla każdego, zapraszamy! (http://accreoekiden.pl)
+-- Dział: Skupieni na życiu (/Forum-Skupieni-na-%C5%BCyciu)
+--- Dział: My się pracy nie boimy (/Forum-My-si%C4%99-pracy-nie-boimy)
+--- Wątek: Co to jest Google AdWords, wie ktoś? (/Thread-Co-to-jest-Google-AdWords-wie-kto%C5%9B)Co to jest Google AdWords, wie ktoś? - staryKocur44 - 11-22-2017 02:09 PM

Mój kumpel prowadzący spory zakład produkcyjny chwalił się ostatnio, że zwiększył swoje obroty dzięki reklamie Google AdWords. Nie pytałem co to takiego, bo nie chciałem wyjść na ignoranta. Chętnie jednak dowiedziałbym się na czym to polega. Może mi to ktoś wyjaśnić?


Co to jest Google AdWords, wie ktoś? - Mark-3 - 11-22-2017 04:35 PM

No widzisz, już byś wiedział i mógłbyś się z nami tą wiedzą podzielić, a tak, to będziemy czekać, aż ktoś mądrzejszy od nas się tu pojawi.


Co to jest Google AdWords, wie ktoś? - Pendulum - 11-22-2017 07:30 PM

Skoro pytacie, to spróbuję wyjaśnić. Reklamy Google AdWords to cały plan działania, którego zadaniem jest wyróżnienie i wyświetlenie linku do witryny, która natychmiast pojawi się nad wynikami organicznymi albo po ich prawej stronie. Aby tak się stało, sztab specjalistów wybierze kilka wyrażeń kluczowych zgodnych z działalnością firmy, podlinkują je i jak tylko ktokolwiek wpisze takie wyrażenie w wyszukiwarkę, twoja firma pojawi się natychmiast na jego ekranie. Więcej informacji tu: https://www.grupa-tense.pl/linki-sponsorowane/, naprawdę warto się z tym zapoznać.


Co to jest Google AdWords, wie ktoś? - Welonka - 11-22-2017 08:15 PM

Widzę, że Grupa TENSE z Poznania staje się coraz bardziej popularna. To fajnie, bo od lat specjalizują się w kampaniach reklamowych i wierzcie lub nie, ale ich kampanie wymiatają.


Co to jest Google AdWords, wie ktoś? - Mark-3 - 11-22-2017 09:42 PM

Powiedz, czy wystarczy zrobić takie zlecenie i od tej pory wszystko już będzie tylko dobrze?


Co to jest Google AdWords, wie ktoś? - Pendulum - 11-22-2017 11:41 PM

Niestety nie jest tak dobrze. Jak już powstanie baza fraz kluczowych i kampania linków sponsorowanych to trzeba dbać o to, aby się cały czas rozwijała. Fajne jest to, że klienci sami decydują ile chcą wydać na reklamę w danym miesiącu. Jeśli na przykład jest to sezonowa branża, to można nawet obsługę kampanii zawiesić, a potem wznowić.


Co to jest Google AdWords, wie ktoś? - Mark-3 - 11-23-2017 12:27 AM

O, dobrze wiedzieć. A jak z płatnościami, drogo to wyniesie?


Co to jest Google AdWords, wie ktoś? - Pendulum - 11-23-2017 01:08 AM

Jako że pracuje nad tym cały sztab ludzi, nie szczędząc wysiłku, to musi kosztować, ale opłata jest pobierana automatycznie tylko wtedy, kiedy ktokolwiek kliknie w twoją reklamę. Masz specjalnie dla ciebie założone konto na Google AdWords i tam będą wszystkie rozliczenia.


Co to jest Google AdWords, wie ktoś? - staryKocur44 - 11-23-2017 01:21 AM

Wszystko wydaje się być uczciwe. Dzięki za wyczerpujące informacje.