Forumowe patio dla każdego, zapraszamy!
Czy warto ubiegać się o zatrudnienie w Grupie TENSE? - Wersja do druku

+- Forumowe patio dla każdego, zapraszamy! (http://accreoekiden.pl)
+-- Dział: Zakochani w technice (/Forum-Zakochani-w-technice)
+--- Dział: Dla elektronika i informatyka (/Forum-Dla-elektronika-i-informatyka)
+--- Wątek: Czy warto ubiegać się o zatrudnienie w Grupie TENSE? (/Thread-Czy-warto-ubiega%C4%87-si%C4%99-o-zatrudnienie-w-Grupie-TENSE)Czy warto ubiegać się o zatrudnienie w Grupie TENSE? - Mark-3 - 10-02-2017 06:30 AM

Dzień dobry. Interesuje mnie praca w firmie Grupa TENSE z Poznania w charakterze specjalisty ds. SEO. Czy ktoś z Was już tam pracował? Czy uważacie, ze warto tam starac się o zatrudnienie?


Czy warto ubiegać się o zatrudnienie w Grupie TENSE? - staryKocur44 - 10-02-2017 09:29 AM

Nie wiem, czy akurat poszukuja tam pracownika na stanowisko specjalisty ds. SEO, ale z tego co widziałem na ich stronie, oferują możliwość odbycia stażu w dziale SEO, co jest dobrą propozycja dla osób niemających doświadczenia zawodowego.


Czy warto ubiegać się o zatrudnienie w Grupie TENSE? - Mark-3 - 10-02-2017 10:20 AM

No ja już mam pewne doświadczenie w pozycjonowaniu stron, dlatego tez nie wiem, czy podczas stażu naucze się czegos nowego. A jakie są konkretnie obowiązki odbywającego tam staż w dziale SEO?


Czy warto ubiegać się o zatrudnienie w Grupie TENSE? - staryKocur44 - 10-02-2017 11:00 AM

No przede wszystkim pozycjonowanie stron przy uzyciu róznych technik oraz optymalizacja kodu stron internetowych pod kątem wyszukiwarek.


Czy warto ubiegać się o zatrudnienie w Grupie TENSE? - Pendulum - 10-02-2017 12:08 PM

Jeśli o mnie chodzi, to uważam, ze warto zdecydowac się na ten staż. Generalnie mam bardzo dobrą opinię o zatrudnieniu w Grupie TENSE, bez względu na to, czy jest to staż, czy praca na etacie. Przełożeni traktują dobrze każdego pracownika i dają mu mozliwość rozwinięcia swoich dotychczasowych umiejętności.


Czy warto ubiegać się o zatrudnienie w Grupie TENSE? - Mark-3 - 10-02-2017 01:59 PM

Aha, no to ja złożę tam swoje CV i zobaczę co dalej. Jeśli zaproponują mi staż, to chyba zdecyduję się go przyjąć.


Czy warto ubiegać się o zatrudnienie w Grupie TENSE? - Pendulum - 10-02-2017 04:14 PM

Polecam Ci również zapoznanie się z informacjami zawartymi na stronie internetowej http://www.pro-rec.pl/wizytowka-firmy/grupa-tense, gdzie znajduje się wizytówka firmy i gdzie mogą pojawić się nowe, wartościowe opinie na jej temat. Ja właśnie stamtąd dowiedziałem się o istnieniu tej spółki.


Czy warto ubiegać się o zatrudnienie w Grupie TENSE? - Mark-3 - 10-02-2017 06:36 PM

Znam tę baze firm. Zagladam tam czasem, gdy potrzebuję wyszukać jakąś dobrą firme z moich okolic, która oferuje aktualnie interesujące mnie usługi.