Forumowe patio dla każdego, zapraszamy!
Gdzie dostanę samochód zastępczy w Łodzi? - Wersja do druku

+- Forumowe patio dla każdego, zapraszamy! (http://accreoekiden.pl)
+-- Dział: Zakochani w technice (/Forum-Zakochani-w-technice)
+--- Dział: Moc koni mechanicznych (/Forum-Moc-koni-mechanicznych)
+--- Wątek: Gdzie dostanę samochód zastępczy w Łodzi? (/Thread-Gdzie-dostan%C4%99-samoch%C3%B3d-zast%C4%99pczy-w-%C5%81odzi)

Gdzie dostanę samochód zastępczy w Łodzi? - Troglodytka - 07-19-2017 06:04 AM

Witajcie. Kilka dni temu miałam poważny wypadek, ponieważ kierowca innego auta przejechał na czerwonym i uderzył we mnie. Na szczęście mi nic się nie stało, jednak moje auto nadaje się jedynie do kasacji. Nie mogę sobie pozwolić, żeby zostać bez samochodu, bo nie będę miała jak dojeżdżać do pracy. Wiecie, gdzie mogę wypożyczyć auto?

Gdzie dostanę samochód zastępczy w Łodzi? - KapitanClaster - 07-19-2017 06:54 AM

A zdajesz sobie sprawę, że w tej sytuacji przysługuje Ci samochód zastępczy z OC sprawy? Tak jest w polskim prawie. Szczególnie, jeśli musisz kupić nowe auto.

Gdzie dostanę samochód zastępczy w Łodzi? - Welonka - 07-19-2017 07:26 AM

Ciekawe, ile takie coś kosztuje.

Gdzie dostanę samochód zastępczy w Łodzi? - Mark-3 - 07-19-2017 09:08 AM

Muszę Cię zaskoczyć, bo nic. To jest bezpłatne, bo koszty pokrywa OC sprawcy, który spowodował wypadek. Sam byłem kiedyś w takiej sytuacji. Mieszkam w Łodzi auto zastępcze dostałem tutaj bez problemu od jednej z firm, która obsługuje wiele towarzystw ubezpieczeniowych. Sprawdź sobie: http://metropolis-rent.pl/samochod-zastepczy/, bo naprawdę szkoda, żebyś zrezygnowała z tego, co Ci się należy.

Gdzie dostanę samochód zastępczy w Łodzi? - staryKocur44 - 07-19-2017 09:45 AM

Kolega ma absolutną rację. Nie rozumiem, czemu wielu ludzi w ogóle nie korzysta z tego.

Gdzie dostanę samochód zastępczy w Łodzi? - PannaDżejsika - 07-19-2017 11:40 AM

Wydaje mi się, że wiele osób nie jest świadomych. Ja też myślałam, że za auto zastępcze musze płacić jak w każdej wypożyczalni.

Gdzie dostanę samochód zastępczy w Łodzi? - Pendulum - 07-19-2017 02:33 PM

Właśnie nie. Masz prawo domagać się swoich praw, jeśli jesteś poszkodowany w wypadku. Sam korzystałem z usług Metropolis Rent i dali mi naprawdę dobry samochód, takiej samej klasy jak mój. Żadnych problem w dogadaniu się z ubezpieczalnią i potem z tą firmą, więc jak jesteś z Łodzi to w razie potrzeby śmiało polecam.

Gdzie dostanę samochód zastępczy w Łodzi? - Troglodytka - 07-19-2017 03:45 PM

Dzięki za rady! Nie miałam o tym pojęcia i już bałam się, że będę musiała płacić.