Forumowe patio dla każdego, zapraszamy!
Do wymiany tylna belka Citroen Berlingo – gdzie najtaniej? - Wersja do druku

+- Forumowe patio dla każdego, zapraszamy! (http://accreoekiden.pl)
+-- Dział: Zakochani w technice (/Forum-Zakochani-w-technice)
+--- Dział: Moc koni mechanicznych (/Forum-Moc-koni-mechanicznych)
+--- Wątek: Do wymiany tylna belka Citroen Berlingo – gdzie najtaniej? (/Thread-Do-wymiany-tylna-belka-Citroen-Berlingo-%E2%80%93-gdzie-najtaniej)

Do wymiany tylna belka Citroen Berlingo – gdzie najtaniej? - TonioT - 04-25-2017 07:00 AM

W końcu się stało... do wymiany tylna belka w Citroenie Berlingo. Czytałem że nie jest to tania rzecz wiec prosiłbym o podpowiedzi gdzie w okolicach Wrocławia można postawić autko do naprawy żeby zrobili to tanio i szybko.

Do wymiany tylna belka Citroen Berlingo – gdzie najtaniej? - KapitanClaster - 04-25-2017 07:22 AM

Nie zazdroszcze bo to jedna z droższych czesci zawieszenia. Jak dobrze pójdzie to uda ci sie znaleźć mechanika który naprawi za kase mniejszą niż wartość samochodu dlatego rozważ zakup czegoś nowszego co nie jest oparte o belkę bo to dziadostwo niestety lubi sie psuć. Pozdrawiam.

Do wymiany tylna belka Citroen Berlingo – gdzie najtaniej? - Mark-3 - 04-25-2017 08:10 AM

Cześć. Chyba nie do końca wiesz jakie zalety niesie z sobą tylna belka Citroen Berlingo ma dzieki temu płaski, bardzo użyteczny bagażnik, a trzyma się drogi jakbyś jeździł po szynach. Fakt że czasami się to psuje jak każda część w każdym samochodzie ale można ją zregenerować za grosze w porównaniu do cen nowych belek i mieć świety spokój na lata. Zrobisz to na przykład tu - tylnabelkapolska.pl/cennik/citroen/tylna-belka-citroen-berlingo/. Korzystałem dwa razy – przy firmowym i prywatnym aucie i jestem zadowolony bo naprawdę aż się gorąco robi jak człowiek liczy ile musiałby wydać na nowe części.

Do wymiany tylna belka Citroen Berlingo – gdzie najtaniej? - grudniowa - 04-25-2017 09:18 AM

Znam ten warsztat bo zamawiałam u nich regenerację belki do mojej cytrynki i też jestem bardzo zadowolona. Za nieduże pieniadze znów można nią normalnie jeździć a do tego wydaje mi sie ze radzi sobie nawet lepiej niż przed usterką Smile. Nie wiem czy to możliwe, pozostawiam pole do dyskusji dla specjalistów.

Do wymiany tylna belka Citroen Berlingo – gdzie najtaniej? - Mark-3 - 04-25-2017 12:03 PM

Trudno powiedzieć bo każde auto jest inne. Może w Twoim przypadku belka była już na jakimś etapie zuzycia zanim rozleciała się na dobre stąd takie odczucie zmiany. Pozostaje sie cieszyc ze jest w porządku i dobrze sie jeździ.

Do wymiany tylna belka Citroen Berlingo – gdzie najtaniej? - KapitanClaster - 04-25-2017 12:24 PM

Wszystko się zgadza tylko że piszesz o regeneracji a ja bym tak nie ufał odnawianym częściom. Skoro już raz się zepsuły to kolejna usterka jest kwestią czasu.

Do wymiany tylna belka Citroen Berlingo – gdzie najtaniej? - Mark-3 - 04-25-2017 02:43 PM

Nie mogę się z Tobą zgodzić ale to nie ty potrzebujesz pomocy żeby Cię przekonywać Smile. Wielu moich znajomych jeździło albo jeździ francuskimi samochodami po regeneracji belek i nikt nie narzekał Smile

Do wymiany tylna belka Citroen Berlingo – gdzie najtaniej? - TonioT - 04-25-2017 04:32 PM

Dziękuję za polecenie firmy, w przyszłym tygodniu wyślę do nich belkę. Nawet jeśli przyjdzie mi naprawiać 5 razy to i tak wyjdę na plus ;]