Forumowe patio dla każdego, zapraszamy!
Zastanawiam się nad zakupem zestawu Littlest Pet Shop – który wybrać? - Wersja do druku

+- Forumowe patio dla każdego, zapraszamy! (http://accreoekiden.pl)
+-- Dział: Nasze otoczenie (/Forum-Nasze-otoczenie)
+--- Dział: Świat dziecka (/Forum-%C5%9Awiat-dziecka)
+--- Wątek: Zastanawiam się nad zakupem zestawu Littlest Pet Shop – który wybrać? (/Thread-Zastanawiam-si%C4%99-nad-zakupem-zestawu-Littlest-Pet-Shop-%E2%80%93-kt%C3%B3ry-wybra%C4%87)Zastanawiam się nad zakupem zestawu Littlest Pet Shop – który wybrać? - księżycówka890 - 03-27-2017 12:09 PM

Niedawno na nasze osiedle wprowadziła się bardzo miła rodzina – małżeństwo oraz siedmioletnia córeczka. Ja i mój mąż zaprzyjaźniliśmy się z nimi, a niedawno dostaliśmy zaproszenie na urodziny małej. Szukałam w Internecie inspiracji, co by kupić na prezent i wiele osób zachwalało zestawy zabawek. Chciałabym może kupić taki prezent dla małej. Czy ktoś z Was ma te zabawki w domu i polecałby je dla siedmioletniego dziecka? Pozdrawiam.


Zastanawiam się nad zakupem zestawu Littlest Pet Shop – który wybrać? - Troglodytka - 03-27-2017 12:38 PM

Dla mnie zawsze kopalnią pomysłów na prezent dla dziecka jest strona internetowa Ebambini.pl. Zawsze chwaliłam sobie nie tylko jakość i wygląd zabawek, ale także koszta i sposób dostawy – mogłam obdarować dziecko prezentem nawet w chwili, gdy o imprezie urodzinowej dowiedziałam się zaledwie kilka dni przed.


Zastanawiam się nad zakupem zestawu Littlest Pet Shop – który wybrać? - FXaGirl - 03-27-2017 02:22 PM

Też kupowałam w sklepie Ebambini i cenię go głównie za dobrze rozbudowaną wyszukiwarkę, która właściwie wyręcza mnie w kwestii szukania prezentu.


Zastanawiam się nad zakupem zestawu Littlest Pet Shop – który wybrać? - księżycówka890 - 03-27-2017 03:49 PM

Czy na tej stronie znajdę zestawy zabawek? Jeśli tak, to w jakiej cenie?


Zastanawiam się nad zakupem zestawu Littlest Pet Shop – który wybrać? - pomocnaDłoń77 - 03-27-2017 06:13 PM

Na stronie internetowej: ebambini.pl/Zestawy-c1511 są poszukiwane przez Ciebie zestawy Littlest Pet Shop. Wybór na stronie jest duży, a niektóre produkty zawierają nawet 60 elementów! Dzięki opcji ‘’Produkty podobne’’ możesz stworzyć jeszcze większy zestaw, dobierając do wybranego produktu inne, podobne, które razem tworzą spójną całość – klucz do serca dziecka.


Zastanawiam się nad zakupem zestawu Littlest Pet Shop – który wybrać? - KorNelaMazur - 03-27-2017 07:35 PM

Moje serce skradł zestaw przedstawiający piknik króliczków. Nie ukrywam, że w opisie produktu skusił mnie fakt, że jedna z zabawek mruga oczami. Dzieci uwielbiają przecież dynamiczne zabawki! Te lalki, które płaczą, korzystają z toalety i tak dalej – były przecież kiedyś prawdziwym hitem.


Zastanawiam się nad zakupem zestawu Littlest Pet Shop – który wybrać? - księżycówka890 - 03-27-2017 08:32 PM

Pamiętam te lalki! A zabawka mrugająca oczami brzmi świetnie. Chyba muszę przyjrzeć się tej ofercie i drogą eliminacji wybrać odpowiednią zabawkę. Dziękuję za pomoc w wyborze, mam nadzieje że mała będzie zadowolona z mojego wyboru – ja w jej wieku na pewno zakochałabym się w takim prezencie. Pozdrawiam!