Forumowe patio dla każdego, zapraszamy!
Budowa stoisk targowych w Poznaniu – możecie coś polecić? - Wersja do druku

+- Forumowe patio dla każdego, zapraszamy! (http://accreoekiden.pl)
+-- Dział: Skupieni na życiu (/Forum-Skupieni-na-%C5%BCyciu)
+--- Dział: My się pracy nie boimy (/Forum-My-si%C4%99-pracy-nie-boimy)
+--- Wątek: Budowa stoisk targowych w Poznaniu – możecie coś polecić? (/Thread-Budowa-stoisk-targowych-w-Poznaniu-%E2%80%93-mo%C5%BCecie-co%C5%9B-poleci%C4%87)

Budowa stoisk targowych w Poznaniu – możecie coś polecić? - PannaDżejsika - 02-01-2017 01:56 PM

Cześć. Niedługo będę odbywać się kolejne targi w Poznaniu i postanowiłam tym razem ja też wziąć udział. Niestety jestem spoza miasta i mam dosyć daleko, więc chciałabym żeby ktoś zajął się przygotowaniem stoiska targowe. Czy możecie mi polecić taką firmę w Poznaniu?

Budowa stoisk targowych w Poznaniu – możecie coś polecić? - Mark-3 - 02-01-2017 03:43 PM

Z tego, co kojarzę to firma Versus robi coś takiego. Ich specjalizacja to nie tylko budowa stoisk targowych w Poznaniu, ale też projektowanie. Skontaktuj się z nimi.

Budowa stoisk targowych w Poznaniu – możecie coś polecić? - PannaDżejsika - 02-01-2017 03:56 PM

W sumie projekt też fajnie byłoby mieć wcześniej. Czy ktoś już korzystał z ich usług? Możecie polecić?

Budowa stoisk targowych w Poznaniu – możecie coś polecić? - staryKocur44 - 02-01-2017 04:17 PM

Tak. Mi kiedyś projektowali bardzo duże i nowoczesne stoisko firmowe. Ja nie miałem czasu, żeby się na tym zająć, ale na szczęście ich domena to nie tylko budowa stoisk targowych w Po-znaniu, ale też nadzorowanie, czy wszystko poprawnie działa. Moim zdaniem VERSUS robi naprawdę porządne, a przede wszystkim trwałe stoiska, które też efektownie wyglądają.

Budowa stoisk targowych w Poznaniu – możecie coś polecić? - grudniowa - 02-01-2017 06:02 PM

Dobre stoisko, które przyciąga odbiorców to podstawa na targach. W końcu po to one są, żeby zaprezentować firmę i jej usługi. Warto, więc zainwestować w coś dużego. A możesz zdradzić z jakiej branży Twoja firma?

Budowa stoisk targowych w Poznaniu – możecie coś polecić? - PannaDżejsika - 02-01-2017 06:14 PM

Kosmetyka, a konkretnie stylizacja paznokci. A w tej branży trzeba się wyróżniać.

Budowa stoisk targowych w Poznaniu – możecie coś polecić? - grudniowa - 02-01-2017 08:22 PM

To prawda Smile. Jestem ciekawa, co zaproponują Ci ciekawego i jaki zrobią projekt.