Forumowe patio dla każdego, zapraszamy!
Potrzebne szkolenie z wystąpień publicznych, pilne! - Wersja do druku

+- Forumowe patio dla każdego, zapraszamy! (http://accreoekiden.pl)
+-- Dział: Nasze otoczenie (/Forum-Nasze-otoczenie)
+--- Dział: Potęga wiedzy i edukacji (/Forum-Pot%C4%99ga-wiedzy-i-edukacji)
+--- Wątek: Potrzebne szkolenie z wystąpień publicznych, pilne! (/Thread-Potrzebne-szkolenie-z-wyst%C4%85pie%C5%84-publicznych-pilne)

Potrzebne szkolenie z wystąpień publicznych, pilne! - Pendulum - 01-27-2017 10:19 AM

Nasz przedstawiciel będzie zabierał głos na ważnej konferencji branżowej. To dość prestiżowa sprawa i chcemy się jak najlepiej zaprezentować. Niestety najlepszy w tym temacie człowiek w zespole i tak jest obiektywnie kiepski więc chcemy go podciągnąć jakimś szkoleniem. Jak znacie takowe to dzielcie się byle szybko Smile

Potrzebne szkolenie z wystąpień publicznych, pilne! - TonioT - 01-27-2017 12:56 PM

Haha, skąd ja znam te bolączki... Niestety występy przed ludźmi mnie paraliżują nawet jak audytorium jest niewielkie. Może takie zajęcia ze specjalistą by pomogły Smile

Potrzebne szkolenie z wystąpień publicznych, pilne! - KapitanClaster - 01-27-2017 02:46 PM

Ja byłem raz na takim szkoleniu, firma Perspecta bardzo dobrze się wywiązała. Naprawdę poznałem kilka ciekawych trików dzięki którym już nie mam kamienia w gardle, umiem zapanować nad nerwami. Dużo mi to pomogło.

Potrzebne szkolenie z wystąpień publicznych, pilne! - Troglodytka - 01-27-2017 05:13 PM

Mogę powiedzieć że też znam tę firmę i korzystałam z usług z tej strony http://perspecta.pl/szkolenia/wystapienia-publiczne-i-prezentacja/. Uważam że jak komuś nie idą zupełnie wystąpienia publiczne szkolenie tego rodzaju może kompletnie zmienić sytuację. Grunt żeby zrobić jakiś krok w tym kierunku, taki rzeczywisty.

Potrzebne szkolenie z wystąpień publicznych, pilne! - GXextreme - 01-27-2017 06:03 PM

Osobiście nigdy nie miałem kłopotów żeby występować jak były jakieś prezentacje w firmie itp. Ale już w szkole lubiłem się popisywać więc pewnie coś mi zostało Smile Natomiast super że takie szkolenia są.

Potrzebne szkolenie z wystąpień publicznych, pilne! - PannaDżejsika - 01-27-2017 06:15 PM

Mi by się to na pewno przydało bo jak mam wyjść przed ludzi coś powiedzieć to za wesoło nie jest... Generalnie wiele tu zależy od predyspozycji.