Forumowe patio dla każdego, zapraszamy!
Pilnie poszukuję szkoły policealnej w Warszawie, polecicie jakąś? - Wersja do druku

+- Forumowe patio dla każdego, zapraszamy! (http://accreoekiden.pl)
+-- Dział: Nasze otoczenie (/Forum-Nasze-otoczenie)
+--- Dział: Potęga wiedzy i edukacji (/Forum-Pot%C4%99ga-wiedzy-i-edukacji)
+--- Wątek: Pilnie poszukuję szkoły policealnej w Warszawie, polecicie jakąś? (/Thread-Pilnie-poszukuj%C4%99-szko%C5%82y-policealnej-w-Warszawie-polecicie-jak%C4%85%C5%9B)

Pilnie poszukuję szkoły policealnej w Warszawie, polecicie jakąś? - KapitanClaster - 01-18-2017 05:39 AM

Dzien dobry pilnie potrzebna jest mi zaoczna szkoła policealna Warszawa to miejsce mojego zamieszkania, w dzień chciałbym podjac prace, zeby pomóc mamie utrzymać rodzinę, najlepiej więc aby nauka w szkole odbywała się w systemie zaocznym i zeby była darmowa poniewaz nie stac mnie na czesne.

Pilnie poszukuję szkoły policealnej w Warszawie, polecicie jakąś? - PannaDżejsika - 01-18-2017 07:35 AM

a gdzie jest twój ojciec, ze to ty musisz pójsc do pracy aby pomóc matce w utrzymaniu rodziny? Powinien chyba płacic alimenty na dzieci prawda?

Pilnie poszukuję szkoły policealnej w Warszawie, polecicie jakąś? - Mark-3 - 01-18-2017 10:08 AM

Chyba nie tego dotyczylo pytanie, kolega szuka szkoły policealnej w Warszawie, chyba najszerszą ofertę mają Szkoły Mydłowskiej, gdzie mozesz kształcić sie zarówno w systemie dziennym jak i zaocznym i to bezpłatnie, a najlepsi uczniowie mają zagwaratowane miejsce w wyższej szkole przedsiębiorczości, gdzie prowadzone są studia I i II stopnia.

Pilnie poszukuję szkoły policealnej w Warszawie, polecicie jakąś? - KapitanClaster - 01-18-2017 12:11 PM

O, a podesłałbyś mi link gdzie mógłbym wiecej poczytać o tej szkole, no wiesz jakie oferuje kierunki itp, bo nie wiem czy warto tam składac papiery, bo co jeśli nie będzie tam interesującego mnie kierunku, bowiem w przyszłości mysle o studiach medycznych.

Pilnie poszukuję szkoły policealnej w Warszawie, polecicie jakąś? - Mark-3 - 01-18-2017 02:06 PM

No pewnie ze warto, to najlepsza szkoła policealna Warszawa się nia chwali i dumna jest z jej szerokiej oferty edukacyjnej, kształcą sie w niej zarówno wizażyści, technicy informatycy jak i opiekunowie medyczni, na http://www.sp.szkolymydlowskiej.pl/ poznasz pełną listę kierunków i kursów.

Pilnie poszukuję szkoły policealnej w Warszawie, polecicie jakąś? - Welonka - 01-18-2017 04:44 PM

Dorzuce swoje trzy grosze, niezmiernie wazne jest tez to, ze rekomendowana szkoła współpracuje z wieloma uznanymi firmami, jak bielenda czy purles, co bardzo pomaga słuchaczom w odbyciu obowiązkowych praktyk zawodowych, a kto wie, może w którejs z firm zaczepisz sie na stałe?

Pilnie poszukuję szkoły policealnej w Warszawie, polecicie jakąś? - Troglodytka - 01-18-2017 06:04 PM

o widze ze szkoła oferuje tez wiele kursów makijażu, ale czy jest ona przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych, bo mam klopoty z poruszaniem się?

Pilnie poszukuję szkoły policealnej w Warszawie, polecicie jakąś? - Welonka - 01-18-2017 08:58 PM

Tak, ale najlepiej zadzwon do sekretariatu szkoły i dowiedz się wszyskiego, bo kazda niepełnosprawność jest innego rodzaju, tam tez udzielą ci informacji o stypendiach i innych formach pomocy.