Forumowe patio dla każdego, zapraszamy!
Czy kupowaliście okulary przeciwsłoneczne z polaryzacją czy bez? - Wersja do druku

+- Forumowe patio dla każdego, zapraszamy! (http://accreoekiden.pl)
+-- Dział: Skupieni na życiu (/Forum-Skupieni-na-%C5%BCyciu)
+--- Dział: Stylowe życie (/Forum-Stylowe-%C5%BCycie)
+--- Wątek: Czy kupowaliście okulary przeciwsłoneczne z polaryzacją czy bez? (/Thread-Czy-kupowali%C5%9Bcie-okulary-przeciws%C5%82oneczne-z-polaryzacj%C4%85-czy-bez)

Czy kupowaliście okulary przeciwsłoneczne z polaryzacją czy bez? - księżycówka890 - 09-01-2016 10:21 AM

chcę kupić jakieś ładne okulary przeciwsłoneczne na lato. Może niekoniecznie coś klasycznego, bo takie nosiłam przez kilka sezonów, ale coś może nawet bardziej awangardowego. Czy kupowaliście okulary przeciwsłoneczne z polaryzacją czy bez? Co kupić? Co lepsze?

Czy kupowaliście okulary przeciwsłoneczne z polaryzacją czy bez? - Welonka - 09-01-2016 01:19 PM

Wiesz, to po prostu zależy od ciebie, jak do ciebie te okulary pasuja lub nie pasuja. Bo duze znaczenie ma to jak wygladasz, jaki kształt ma twoja twarz, czy masz oczy male czy duze, to wszystko ma znaczenie i wg mnie jak to nie pasuje, to okulary mogą być najlepszej firmy a człowiek i tak wyglada jak cudak Tongue

Czy kupowaliście okulary przeciwsłoneczne z polaryzacją czy bez? - FXaGirl - 09-01-2016 03:28 PM

Ja kupowałam przez neta, troche unikam zakupow w necie ale taniej było. Jest taka Firma Handlowo-Usługowa STYLION Rafał Wróbel i oni sprzedaja okulary i przeciwsłoneczne, i korekcyjne, i tez te z polaryzacja. Ja jestem zadowolona ze swoich przeciwsłonecznych. Co do polaryzacji to nie jest widzimisię bo niektórzy maja po prostu wrażliwsze oczy i wszelkie odbicia swiatla od wody po prostu tez nie sa fajne dla oczu wiec jak ktos chce to może mieć takie. Zalezy po prostu. I oni tez mają przeciwsłoneczne wiec jak klikniesz tu stylion.pl/okulary-przeciwsloneczne to zobaczysz jakie modele maja. Maja rozne firmy Arctica, Lozano… Tylko wybierz cos co ci naprawde odpowiada jak już, bo to masz nosic a nie przewalac w szafie Tongue Wiec one musza być dobrze zwyczajnie dopasowane.

Czy kupowaliście okulary przeciwsłoneczne z polaryzacją czy bez? - PannaDżejsika - 09-01-2016 06:13 PM

Polaryzacja to jest troche tak, ze jest potrzebna wg mnie. Bo dziura ozonowa się powieksza i naprawde o oczy po prostu trzeba dbac. Ja nie wychodze na podworko nawet gdy nie wysmaruje się cala od stop do glow kremem z filtrem. Bo ten rak i w ogole….