Forumowe patio dla każdego, zapraszamy!
Sposoby na zdrowsze życie - Wersja do druku

+- Forumowe patio dla każdego, zapraszamy! (http://accreoekiden.pl)
+-- Dział: Skupieni na życiu (/Forum-Skupieni-na-%C5%BCyciu)
+--- Dział: Medycznie i prozdrowotnie (/Forum-Medycznie-i-prozdrowotnie)
+--- Wątek: Sposoby na zdrowsze życie (/Thread-Sposoby-na-zdrowsze-%C5%BCycie)Sposoby na zdrowsze życie - Troglodytka - 08-29-2016 01:22 PM

Hejka wszystkim, czy znacie receptę na zdrowsze życie. Czas zrealizować postanowienia noworoczne, choć z opóźnieniem, ale liczy się to, że się w końcu zdecydowałam. Znacie jakieś ciekawe produkty, które można brać, aby wyglądać lepiej i czuć się lepiej, by mieć więcej chęci do życia i sił. Zawsze myślałam nad aktywnością sportową, ale nie jestem pewna czy to wszystko się opłaca.i czy będę miała na to siły i chęci. Dajcie jakieś dobre porady i motywację. Pozdrawiam


Sposoby na zdrowsze życie - FXaGirl - 08-29-2016 04:08 PM

Cześć. Ja miałam podobnie też totalnie nic mi się nie chciało. Nie chciało m się ruszać, nie chciało mi się gotować temu jedzenie zamawiałam na szybko z baru, nie chciało mi się nawet specjalnie dbać o siebie. Ciągle niewyspana, ciągle zmęczona, ciągle coś bolało. Radykalne zmiany pomogły i konsekwencja. U mnie winna okazała się monotonia i brak witamin. No ale poradziłam sobie z tym. Zaczęłam się ruszać, lepiej jeść, przyjmować witaminy i jest o niebo lepiej. Najważniejsze to wstać z łóżka i powiedzieć sobie dość tego!


Sposoby na zdrowsze życie - PannaDżejsika - 08-29-2016 04:50 PM

ładnie powiedziane. Czasami to nie wystarcza, a dobrze jest dodać do diety także kolagen. Jakby któraś nie wiedziała to nasze naturalne białko, które odpowiada za zdrowy wygląd skóry, włosów i paznokci, ale także i odporność na choroby, czy ogólne samopoczucie. Uważam, że nad tym też trzeba koniecznie pomyśleć. Witaminy czasami nie wystarczają. Oczywiście dobre chęci także są ważne, więc powodzenia na swojej lepszej drodze.


Sposoby na zdrowsze życie - Welonka - 08-29-2016 06:54 PM

Ja tam bym niczego nie zmieniała. Nie ma to jak dobra pizza Big Grin


Sposoby na zdrowsze życie - grudniowa - 08-29-2016 07:21 PM

Witajcie. A ja się zgadzam z koleżanką. Uważam, że tabletki kolagenowe jak najbardziej się przydadzą. Sama je stosuję i czuję się i wyglądam lepiej.