Forumowe patio dla każdego, zapraszamy!
Wypłata odszkodowania po wypadku z OC sprawcy - Wersja do druku

+- Forumowe patio dla każdego, zapraszamy! (http://accreoekiden.pl)
+-- Dział: Skupieni na życiu (/Forum-Skupieni-na-%C5%BCyciu)
+--- Dział: Każdy jakieś problemy ma (/Forum-Ka%C5%BCdy-jakie%C5%9B-problemy-ma)
+--- Wątek: Wypłata odszkodowania po wypadku z OC sprawcy (/Thread-Wyp%C5%82ata-odszkodowania-po-wypadku-z-OC-sprawcy)Wypłata odszkodowania po wypadku z OC sprawcy - KapitanClaster - 08-23-2016 10:21 AM

Siema. Mam takie małe pytanie. Dostałem ostatnio decyzję od ubezpieczyciela na temat wypłaty odszkodowania z OC sprawcy wypadku, w którym brałem udział jakiś czas temu. Kosztorys przedstawiony przez ubezpieczyciela jest całkowicie nieadekwatny do realnych kosztów naprawy.


Wypłata odszkodowania po wypadku z OC sprawcy - księżycówka890 - 08-23-2016 12:30 PM

Niektóre firmy skupują odszkodowania. To będzie dla ciebie najlepsza opcja, bo nie będziesz musiał się przejmować sprawa i kosztami sądowymi. Ja bym się nie zastanawiała. Oczywiście możesz sprzedać to odszkodowanie nawet jeśli już dostałeś za nie pieniądze.


Wypłata odszkodowania po wypadku z OC sprawcy - HalkaR - 08-23-2016 02:21 PM

Fajną firmę skupująca odszkodowania znajdziesz tutaj avistapolska.pl/. Pomogli mi odzyskać całkiem sporą sume. Zajmują się zarówno skupem jak i odzyskiwaniem. Także w zależności od twoich preferencji, możesz wybrać jedną z opcji.


Wypłata odszkodowania po wypadku z OC sprawcy - TonioT - 08-23-2016 03:58 PM

Ta firma potrafi odzyskać to co zaniżył w odszkodowaniu z OC ubezpieczyciel. Mi ich poleciła znajoma która miała podobną sprawę. Pieniądze odzyskali bardzo szybko. Aż się zdziwiłam.


Wypłata odszkodowania po wypadku z OC sprawcy - Mark-3 - 08-23-2016 05:26 PM

Dzięki.