Forumowe patio dla każdego, zapraszamy!
Jak znaleźć dobrego i uczciwego informatyka do firmy? - Wersja do druku

+- Forumowe patio dla każdego, zapraszamy! (http://accreoekiden.pl)
+-- Dział: Zakochani w technice (/Forum-Zakochani-w-technice)
+--- Dział: Dla elektronika i informatyka (/Forum-Dla-elektronika-i-informatyka)
+--- Wątek: Jak znaleźć dobrego i uczciwego informatyka do firmy? (/Thread-Jak-znale%C5%BA%C4%87-dobrego-i-uczciwego-informatyka-do-firmy)Jak znaleźć dobrego i uczciwego informatyka do firmy? - księżycówka890 - 07-22-2016 03:17 PM

Kochani w jaki sposób znajdę rzetelnego i uczciwego informatyka do firmy. Czy bardziej polecacie ogłoszenia na serwisach internetowych czy korzystać z poleceń? Pracuję na wrażliwych danych wiec musi to być ktoś godny zaufania kto oczywiście ma w jednym palcu umiejetnosci potrzebne do utrzymania biura w nieprzerwanym rytmie pracy, pzdr.


Jak znaleźć dobrego i uczciwego informatyka do firmy? - Pendulum - 07-22-2016 05:17 PM

Niewiele firm korzysta dziś z własnych informatyków, muszą być naprawdę bardzo duże albo bardzo, bardzo wyspecjalizowane żeby opłacało się im zatrudniać taką osobę. Bardzo popularny dziś jest outsourcing helpdesk bowiem wygodniej i taniej jest korzystać ze wsparcia profesjonalnej firmy, która w razie potrzeby szybko zjawi się u ciebie i naprawi problemy. Oprócz tego regularnie zajmują się konserwacją i wdrażaniem nowych rozwiazań zwiekszajacych wydajnosc.


Jak znaleźć dobrego i uczciwego informatyka do firmy? - GXextreme - 07-22-2016 06:57 PM

To prawda, tak jest zdecydowanie taniej, a umiejetnosci ludzi którzy non stop działaja w temacie są o wiele wieksze niz tych koncentrujących się na pracy w jednej firmie. Zabawna historia bo trafiłem na taką zewnętrzną firmę w zasadzie przypadkowo szukając niedrogich programów do archiwizowania danych. Dostałem świetny program a do tego zdolnych informatyków którzy zajeli sie moją firmą, wszystko dzięki poleceniu znajomego Smile.


Jak znaleźć dobrego i uczciwego informatyka do firmy? - Grylls - 07-22-2016 07:09 PM

Wprowadźcie mnie w temat bo jestem trochę do tyłu, czy takie firmy mają odpowiednie zaplecze żeby pomóc w wirtualizacji serwerów? Z góry dzięki za odpowiedź.


Jak znaleźć dobrego i uczciwego informatyka do firmy? - GXextreme - 07-22-2016 09:20 PM

Tak, wirtualizacja to przyszłość bo zwiększa wydajność pracy i sprawia że pliki są dostępne wszędzie i zawsze. Korzystam oczywiście z takiej możliwości, zdecydowałem się jak tylko zaczynało się to robić popularne i cieszę się z podjętej decyzji. To jednak tylko usługa, dla mnie najważniejsi zawsze pozostaną ludzie. Kiedy widzę że współpracuję z kimś kompetentnym i odpowiedzialnym to aż chce się rozwijać i iść do przodu. Pozdrawiam serdecznie.


Jak znaleźć dobrego i uczciwego informatyka do firmy? - Grylls - 07-22-2016 11:24 PM

Więc muszę i ja się zdecydować bo odwiedzając konkurencję popadłem w kompleksy że poruszam się w tak archaicznym środowisku a organizacja IT mojego biura zasnęła gdzieś w prehistorii Tongue.