Forumowe patio dla każdego, zapraszamy!
Seksowna bielizna, czy warto kupować w sklepach erotycznych? - Wersja do druku

+- Forumowe patio dla każdego, zapraszamy! (http://accreoekiden.pl)
+-- Dział: Wolność wyboru (/Forum-Wolno%C5%9B%C4%87-wyboru)
+--- Dział: W zaciszu sypialni (/Forum-W-zaciszu-sypialni)
+--- Wątek: Seksowna bielizna, czy warto kupować w sklepach erotycznych? (/Thread-Seksowna-bielizna-czy-warto-kupowa%C4%87-w-sklepach-erotycznych)

Seksowna bielizna, czy warto kupować w sklepach erotycznych? - PannaDżejsika - 07-22-2016 11:20 AM

Siema zastawiam się nad kupieniem czegoś bardziej seksownego do sypialni. Chodzi o bieliznę nie do noszeni tylko do zdejmowania Tongue. Zastanawiam się nad sklepami erotycznymi. Co o tym myślicie? czy taka bielizna jest dobrej jakości. boję się, ze jest raczej jednorazowa i po jednym użyciu, zdjęciu się rozedrze. Szczególnie przy ostrzejszej akcji. Może ktoś często kupuje taką bieliznę i mógłby mi coś doradzić?

Seksowna bielizna, czy warto kupować w sklepach erotycznych? - Welonka - 07-22-2016 12:26 PM

Jasne, przede wszystkim musisz wiedzieć, że bielizna typu sexy lingerie jest szyta w ten sposób by sprawdzić się podczas gry wstępnej. Dlatego jest szyta z najlepszych materiałów. Są one cienkie ale mocne. To ich największa zaleta. Nie niszczą się też w praniu.

Seksowna bielizna, czy warto kupować w sklepach erotycznych? - Troglodytka - 07-22-2016 02:09 PM

Ja kiedyś kupowałam taki prezent na wieczór panieński w sklepie z bielizną erotyczną online i musze powiedzieć, że jakość obsługi była tak dobra jak w luksusowym sklepie z zegarkami za pięćdziesiąt tysięcy. To o czymś świadczy. Wiesz, ze kupujesz coś dobrego i jest to przede wszystkim prezent dla ciebie. Byś mogła się poczuć niezwykle kobieco.

Seksowna bielizna, czy warto kupować w sklepach erotycznych? - FXaGirl - 07-22-2016 04:28 PM

Z całej erotycznej bielizny najlepiej się czuję w seksownych pończochach. Niby taki niewielki dodatek, a od razu wprowadza zupełnie inną atmosferę do sypialni. uwielbiam to spojrzenie w oczach faceta, kiedy pojawiam się erotycznej bieliźnie. Zresztą każda kobieta lubi widzieć zachwyt w oczach kochanka. to jest warte więcej niż jakiekolwiek prezenty, którymi mógłby mnie obdarzyć.

Seksowna bielizna, czy warto kupować w sklepach erotycznych? - Grylls - 07-22-2016 06:19 PM

Z tego co wiem to naprawdę erotycznej bielizny po prostu nie dostaniesz w zwykłym sklepie. To musi być specjalny sklep erotyczny. A jeżeli chodzi o to czy warto kupić coś co i tak ma zaraz być zdjęte i do tego wydawać na to trochę więcej, to powiem z mojego punktu widzenie: warto. Uwielbiam kobiety, które nie boją się eksperymentować, nie boją się też pokazać swoje ciało i pięknie wyeksponować swoje atuty.

Seksowna bielizna, czy warto kupować w sklepach erotycznych? - PannaDżejsika - 07-22-2016 06:51 PM

też tak myślałam, dlatego chciałam coś takiego kupić.

Seksowna bielizna, czy warto kupować w sklepach erotycznych? - Welonka - 07-22-2016 08:13 PM

Pamiętaj, ze bieliznę erotyczną kupujesz przede wszystkim dla siebie nie dla faceta