Forumowe patio dla każdego, zapraszamy!
Wynajem samochodów dostawczych - prośba o oppinię - Wersja do druku

+- Forumowe patio dla każdego, zapraszamy! (http://accreoekiden.pl)
+-- Dział: Zakochani w technice (/Forum-Zakochani-w-technice)
+--- Dział: Moc koni mechanicznych (/Forum-Moc-koni-mechanicznych)
+--- Wątek: Wynajem samochodów dostawczych - prośba o oppinię (/Thread-Wynajem-samochod%C3%B3w-dostawczych-pro%C5%9Bba-o-oppini%C4%99)

Strony: 1 2

Wynajem samochodów dostawczych - prośba o oppinię - Xian - 07-01-2016 09:06 AM

Witam. Czy możecie mi powiedzieć cokolwiek o tej firmie? Potrzebny mi samochód dostawczy.

Wynajem samochodów dostawczych - prośba o oppinię - Grylls - 07-01-2016 09:44 AM

Z dostawczaków mają peugeot boxer i fiat ducato. Samochody w świetnym stanie, jak nowe. Siedziba jest w Poznaniu, ale obsługują klientów z całej Polski, więc jeśli interesuje cię wypożyczalnia samochodów dostawczych Poznań na pewno wchodzi w grę, ale też okoliczne miejscowości, a nawet sąsiednie województwa, nie ma problemu.

Wynajem samochodów dostawczych - prośba o oppinię - GXextreme - 07-01-2016 10:16 AM

Witam. Mnie interesuje wypożyczalnia samochodów Tarnowo Podgórne gmina po sąsiedzku z Poznaniem. Czy tu da radę wynająć?

Wynajem samochodów dostawczych - prośba o oppinię - Grylls - 07-01-2016 12:11 PM

Tak, firma obsługuje też ten rejon. Wszystko też zależy od tego jaka ma być pojemność samochodu.

Wynajem samochodów dostawczych - prośba o oppinię - Xian - 07-01-2016 02:16 PM

Mi akurat chodzi o ok 10 m3. Czy mają takie mniejsze pojazdy czy może typu tir?

Wynajem samochodów dostawczych - prośba o oppinię - Grylls - 07-01-2016 02:57 PM

Tak mają mniejsze, peugeot boxer chyba ma gdzieś koło 12 m3 ładowność.

Wynajem samochodów dostawczych - prośba o oppinię - Xian - 07-01-2016 03:48 PM

Ok. Tyle na moje potrzeby wystarczy, ma do zrobienia parę kursów na wstępne zatowarowanie sklepu znajomej. A jakie są zasady wynajmu?

Wynajem samochodów dostawczych - prośba o oppinię - Grylls - 07-01-2016 04:02 PM

Tradycyjnie, potrzebne jest prawo jazdy i dowód osobisty, dla dostawczego trzeba mieć skończone 25 lat. Wszelkie ubezpieczenia samochodu są wliczone w cenę wynajmu, więc od strony formalnej wszystko jest ok, jest zabezpieczony wynajmujący też, nie trzeba się martwić o jakieś problematyczne sytuacje na drodze.

Wynajem samochodów dostawczych - prośba o oppinię - Xian - 07-01-2016 04:44 PM

Właśnie nad tym się zastanawiałem, jak to wygląda od strony praktycznej, co jeśli przykładowo miałbym stłuczkę prowadząc wynajęty samochód.

Wynajem samochodów dostawczych - prośba o oppinię - Grylls - 07-01-2016 07:21 PM

Nie ma problemu, wszystko pokrywa ubezpieczenie.