Forumowe patio dla każdego, zapraszamy!
Gdzie naprawia się laptopy? - Wersja do druku

+- Forumowe patio dla każdego, zapraszamy! (http://accreoekiden.pl)
+-- Dział: Zakochani w technice (/Forum-Zakochani-w-technice)
+--- Dział: Dla elektronika i informatyka (/Forum-Dla-elektronika-i-informatyka)
+--- Wątek: Gdzie naprawia się laptopy? (/Thread-Gdzie-naprawia-si%C4%99-laptopy)

Strony: 1 2

Gdzie naprawia się laptopy? - TonioT - 06-24-2016 01:47 AM

Ludzie, pomóżcie, bo mam kłopot z laptopem, musze znaleźć dobrą firmę która naprawia laptopy i to tak na wczoraj, wiecie. Znacie gdzieś kogoś, to napiszcie, gdzie jechać lbo dzwonić, ok.?

Gdzie naprawia się laptopy? - KapitanClaster - 06-24-2016 03:16 AM

A co się stało? Może nie warto naprawiać laptopa? Czasami koszty reanimacji sprzętu przewyższają cenę nowego..

Gdzie naprawia się laptopy? - TonioT - 06-24-2016 05:28 AM

Daj spokój, to nowa rzecz, względnie, nie mam ochoty już jej na straty spisywać, dlatego szukam firmy która mi realnie oceni, co i jak ze sprzętem.

Gdzie naprawia się laptopy? - Mark-3 - 06-24-2016 08:27 AM

Hejka, ja znam dobrych ludzi w Warszawie, naprawiających przegrzane laptopy, to sprawdzony adres, korzystam z niej ja i połowa moich znajomych. Chciałbyś namiary na nich?

Gdzie naprawia się laptopy? - TonioT - 06-24-2016 08:53 AM

Skoro piszesz, że sprawdzony adres, to jasne, dawaj, dobrych znajomości nidgy za wiele, co nie? Wink Poza tym nigdy nie wiadomo, czy nie przyda mi się kontakt z wieloma fachmanami, nigdy nie mów nigdy.

Gdzie naprawia się laptopy? - Mark-3 - 06-24-2016 09:30 AM

Oto, co ci mogę podpowiedziec ze spokojnym sumieniem, bezpiecznylapek.pl/oferta/kasowanie-danych-z-dyskow-twardych/, wal do nich śmiało, w dym, nie przejedziesz się.

Gdzie naprawia się laptopy? - TonioT - 06-24-2016 10:28 AM

Kasoanie danych?! A ja chcę tylko ocenić, czy z moim laptopem da się coś zrobić, a nie kasować..

Gdzie naprawia się laptopy? - Mark-3 - 06-24-2016 12:29 PM

Spoko, nie panikuj człowieku, wszystko ejst w porządku, po prostu taki link akurat miałem, firma ma przecież rozległą działalność, jak wszystkie. Akurat Bezpieczny Lapek w usługach komputerowych w Warszawie zdecydowanie nei ma sobie równych, no firma rządzi i wymiata pod względem kompleksowości podejścia do tematów. Serio, nie zalewam.

Gdzie naprawia się laptopy? - PannaDżejsika - 06-24-2016 02:42 PM

Witam, mam pytanie do was, może wiecie – czy dziś można zamówić naprawę komputera w domu? FImry jeszcze wysyłają ludzi do klientów?

Gdzie naprawia się laptopy? - KapitanClaster - 06-24-2016 04:38 PM

No na ile dobrze mi się wydaje, to tak, jak najbaridzje, przecież nie można oczekiwać, że klient weźmie duży komp stacjonarny i przyjedzie nim do punktu napraw..