Forumowe patio dla każdego, zapraszamy!
Materiały dla stolarza zapaleńca. - Wersja do druku

+- Forumowe patio dla każdego, zapraszamy! (http://accreoekiden.pl)
+-- Dział: Wolność wyboru (/Forum-Wolno%C5%9B%C4%87-wyboru)
+--- Dział: Z każdym o (niemal) wszystkim (/Forum-Z-ka%C5%BCdym-o-niemal-wszystkim)
+--- Wątek: Materiały dla stolarza zapaleńca. (/Thread-Materia%C5%82y-dla-stolarza-zapale%C5%84ca)

Materiały dla stolarza zapaleńca. - Amazonia - 04-26-2016 03:37 PM

Mój mąż ma zacięcie meblarskie i prawdziwy talent w tym zakresie. Dlatgo nasze meble będzie robił sam, ale nie wie za bardzo gzie zamawiac półprodukty. Nie chcemy nic typowego, wolimy łączyć ze sobą różne materiały i kolory i zobaczyć do czego nas to zaprowadzi. Gdzie najlepiej zaopatrzyć się w materiay do produkcji mebli?

Materiały dla stolarza zapaleńca. - TonioT - 04-26-2016 04:30 PM

No jesli nie robicie tego przemysłowo tylko dla siebie to macie na pewno większy wybór niż producent mebi, który szuka tylko żeby najtaniej. Fajnie i dobrze cenowo wychodzi w sassc.com.pl. Ja zamawiałem płyty meblowe do Wrocławia i dotarły całe i zdrowe, szybko i bez problemów. Mi akurat meble robił kto inny, bo ja się na tym nie znam, ale jesli twój mąż to zapaleniec to na pewno da radę.

Materiały dla stolarza zapaleńca. - Amazonia - 04-26-2016 05:13 PM

Tak, chce zrobić wszystko od A do Z a w przyszłośc jeszcze zrobić meble dla naszego dziecka. Tylko tego to sie boję mu zostawiać, bo bedę się tylko bała, że łóżeczko nie wytrzyma hahha.

Materiały dla stolarza zapaleńca. - PannaDżejsika - 04-26-2016 06:06 PM

Muszę powiedzieć, ze my mieliśmy nielada zgryz kiedy kupowaliśmy półprodukty do naszeg wyposażenia domu. Wszędzie było albo za drogo albo robili jakieś niewiadoo jakie problemy i nie wiadomo dlaczego. Przez to nasz remont przesunął się aż o pięć miesięcy. I wtedy trafiliśmy na stronę, gdzie właśnie zamówiliśmy niemal wszystko co potrzebowalismy. Mieszkamy w Poznaniu fronty meblowe przyszły szybko i odpowiednio zapakowane, gotowe do pracy. Byłam w ciężkim szoku, ze tak można a jednak.

Materiały dla stolarza zapaleńca. - Amazonia - 04-26-2016 06:19 PM

A można gdzieś zobaczyć ofertę albo coś więcej?

Materiały dla stolarza zapaleńca. - PannaDżejsika - 04-26-2016 09:14 PM

Najlepiej na ich stronie, w odpowiedneij zakładce, np tu: sassc.com.pl/showroom. Wydaje mi się, że to powinno mówić samo za siebie. Nas się teraz wszyscy pytają gdzie i za ile kupiliśmy meble i nie chce im się wierzyć, że to nie kosztowało bóg wie ile. A my się ciezymy bo mamy coś swojego, czego nikt nie będzie umiał tak dokońca skopiować.

Materiały dla stolarza zapaleńca. - Amazonia - 04-26-2016 10:13 PM

Faktycznie, bardzo mi sie to wszystko na strone podoba. Widzę, że akcesoria meblowe Wrocław ma z różnych miast w Polsce. Pokazę mężowi i najwyżej się ze sklepem skontaktujemy, żeby coś wiecej się dowiedzieć.