Forumowe patio dla każdego, zapraszamy!
Dobry sklep z komputerami - Wersja do druku

+- Forumowe patio dla każdego, zapraszamy! (http://accreoekiden.pl)
+-- Dział: Zakochani w technice (/Forum-Zakochani-w-technice)
+--- Dział: Dla elektronika i informatyka (/Forum-Dla-elektronika-i-informatyka)
+--- Wątek: Dobry sklep z komputerami (/Thread-Dobry-sklep-z-komputerami)Dobry sklep z komputerami - staryKocur44 - 04-01-2016 06:49 AM

Wiecie doskonale, że w naszym kraju jest mnóstwo sklepów, które sprzedają sprzęt komputerowy. Oczywiście nie każdy jest w stanie sprowadzić sprzęt najwyższej jakości, którego akurat ja potrzebuję. Potrzebuję namiar do sklepu, który będzie w stanie sprostać wysokim wymaganiom klienta.


Dobry sklep z komputerami - RemigiuszStankiewicz - 04-01-2016 08:05 AM

Sprzęt komputerowy to bez wątpienia bardzo poważny temat dla kupującego, szczególnie takiego, który nie ma styczności z parametrami komputera na co dzień i nie wiem co one oznaczają. Ale spokojnie jest wiele narzędzi, które pozwolą ci dobrać odpowiedni komputer.


Dobry sklep z komputerami - księżycówka890 - 04-01-2016 09:43 AM

Dlatego też moim zdaniem nie ma co kupować kota w worku. Ja zawsze kupuje laptopy we Wrocławiu, bo wiem, że mają tam najlepsze ceny. Jeśli chodzi o samą jakość sprzętu to jest ona na bardzo wysokim poziomie. Wszystko też zależy od tego, na jaki komputer się zdecydujesz. Uważam, że warto dopłacić parę złotych, żeby mieć komputer na lata.


Dobry sklep z komputerami - Mark-3 - 04-01-2016 11:46 AM

Jeśli chodzi o konkretny sklep to polecam mct-sklep.pl/laptopy-c4277.html to bez wątpienia lider, jeśli chodzi o sprzedaż sprzętu elektronicznego. Jest tam oferta najbardziej liczących się na rynku firm, dlatego od lat z nimi współpracuję.


Dobry sklep z komputerami - FXaGirl - 04-01-2016 01:44 PM

Ja ostatnio kupiłam coś takiego mct-sklep.pl/dell-c4515.html i powiem szczerze, że teraz do mojej floty komputerowej będę wybierała tylko ten sprzęt. Jest wart swojej ceny. Oczywiście poradziłam się najpierw informatyka z naszej firmy, ale bardzo dużo pomogli mi też sami sprzedawcy, którzy dobrze doradzają.


Dobry sklep z komputerami - TonioT - 04-01-2016 04:12 PM

Sprawę wydaje się, że masz rozwiązaną, tym bardziej, że z tego co widzę to w ofercie jest bardzo duże zróżnicowanie, jeśli chodzi o sam sprzęt, jak i o ceny.


Dobry sklep z komputerami - Welonka - 04-01-2016 06:22 PM

Bardzo duża liczba firm i użytkowników prywatnych wybiera do swoich działalności właśnie notebooka Dell Latitude. To bardzo dobrze świadczy o tym producencie. Mam nadzieję, że nie spocznie na laurach i w dalszym ciągu będzie dostarczał sprzęt najwyższej jakości.