Forumowe patio dla każdego, zapraszamy!

Pełna wersja: Na czym polega linkowanie stron internetowych?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam Smile otwieram mały biznes i chcialabym, aby moja strona internetowa znalazła się w czołowce. Bo chce mieć jak najwięcej klientów. Powiecie mi na czym polega linkowanie stron internetowych i kto mi może w tym pomóc?
no wiesz link to jest jakiś odnośnik do strony, a linkowanie to chyba zdobywanie linków, ale nie jestem pewna Smile
W skrócie można tak powiedziec. Linkowanie stron internetowych to obok optymalizacji strony bardzo skuteczny sposób na budowanie wysokiej pozycji witryny w wyszukiwarce internetowej. Kampania polega na zdbywaniu linków czyli tzw. link building, zdobyte linki prowadzą to do danej strony. Przy linkowaniu warto dbac nie tylko o ilość, ale i jakośc stron, na których zamieszcza się linki.
Niekiedy zamieszczenie jednego linku na jednej wartosciowej domenie może przyniesc więcej korzysci niż wiele linków na stronach o niskiej wartosci. Ważne tez aby linkować nie tylko do strony głównej ale tez do podstron swojego serwisu.
A z jakich źródeł można pozyskiwac linki? Ktos cos podpowie?
Jesli chodzi o linki zewnętrzne to na można je pozyskiwac z katalogów, blogów, for internetowych, mediów społecznosciowch, jak facebook, twitter czy instagram.
akto może mi choć w przybliżeniu wycenić usługe pozycjonowania?
Jeśli chcesz wiedziec, kto może wycenić pozycjonowanie stron www, to powinnas wejść na http://wycenpozycjonowanie.pl/ i wypełnic zamieszczony tam formularz wyceny. Tam tez poczytasz, co wpływa na cenę pozycjonowania. Najwazniejszy jest rodzaj fraz i oczekiwany rezultat. Wpływ na cene ma tez tematyka i branża której pozycjonowana strona dotyczy. Także konkurencyjnośc w branży ma duże znaczenie dla ceny.
Nie ma stałej stawki za pozycjonowanie stron internetowych. Bo zdobycie wysokiej pozycji w wyszukiwarce dla jednej firmy może być o wiele prostrze, bo np. w danej branzy jest mała konkurencja. W branzy zas, gdzie panuje duża konkurencja na pewno będzie wymagac do więcej czasu i poniesienia większych nakładów finansowych.
Wielkie dzieki za wszystko. Już wypełniłam formularz wyceny i wysłałam. Właśnie czekam na odpowiedź. Do usłyszenia!
Stron: 1 2
Przekierowanie