Forumowe patio dla każdego, zapraszamy!

Pełna wersja: Seks tel amatorki - dla kogo?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć wszystkim. Czy ktoś z Was korzystał z usług seks telefonu? Ja nigdy, choć zastanawiam się nad tym. Wiem, że istnieje mnóstwo kategorii, jeśli chodzi o kobiety, do których mogę zadzwonić. Czy w mojej sytuacji lepiej jest zadzwonić do amatorki, a może wręcz zdecydowanie lepszym wyborem byłaby doświadczona kobieta?
Dlaczego nie spróbować obu opcji? Zapewniam Cię bowiem, że jak zdecydujesz się na usługę tego typu, to na pewno nie będzie ona jednorazowa. Ja korzystam z takich usług regularnie, jestem singlem więc tym bardziej nie widzę w tym nic złego.
Też jestem singlem i czasem przyłapuję się na myśli, że brakuje mi kobiety.
Na Twoim miejscu wybrałbym amatorkę. Ona też się zna na swojej pracy i z pewnością sprawi, żeby było Ci przyjemnie. A jednocześnie nie będziesz czuł się skrępowany wiedząc, że ona też nie jest bardzo doświadczona i właściwie dopiero rozpoczyna swoją przygodę w pracy tego typu. Seks tel amatorki to najlepsza kategoria dla Ciebie.
A moim zdaniem doświadczona kobieta lepiej spełni oczekiwania. Ona wprowadzi Cię do tego świata w sposób profesjonalny i będzie doskonale wiedziała, co na Ciebie zadziała. Na pewno Cię nie spłoszy i zachęci do dalszego korzystania z usług.
W sumie racja. Ja bym więc spróbował najpierw z kobietą dojrzałą, a później z amatorką, aby mieć takie porównanie i różnorodność.
Przekierowanie