Forumowe patio dla każdego, zapraszamy!

Pełna wersja: Bioderma olejek atoderm – czy dobrze działa na skórę?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hej! Mam w domu osobę z atopowym zapaleniem skóry. Próbowaliśmy różnych emolientów i podobnych rzeczy, ale świąd nie mija. Teraz pojawił się ten olejek Biodermy i zastanawiam się, czy on będzie skuteczny, bo za każdym razem, kiedy mój partner wychodzi spod prysznica to drapie się niemiłosiernie.
O rany, nawet nie wiesz, jak ja doskonale znam to paskudne uczucie. Może mnie coś boleć, ale jeśli dochodzi do tego świąd, to mnie zawsze nosi :/ chętnie sama również się dowiem więcej o tej biodermie.
MOże warto byłoby zmienić dietę? Albo odwiedzić dobrego dermatologa, który przyjrzy się bliżej sprawie? Takie drobne sugestie tylko. Może alergolog też coś by mógł pomóc.
Wiesz, gdyby nie fakt, że mój partner robił już wszystkie badania i jedyne, co byli w stanie mu zaproponować, to maście robione na zamówienie, które nie przyniosły żadnego rezultatu.
Oj znam ja te wszystkie przeprawy z lekarzami… Fakt, że niezbędna jest kuracja odpowiednimi maściami, ale to radzę znaleźć dobrego specjalistę. Natomiast, jeśli chodzi o ten olejek to jak najbardziej go polecam, bo oprócz leków ważna jest codzinna pielęgnacja, a on świetnie oddziałuje na skórę, tworząc na niej barierę ochronną. Zakup go sobie na przykład w aptece MINI, mają tam dobrą ofertę.
Chyba nie znam tej apteki… możesz mi podać jakiś adres do tego kosmetyku?
Nie ma sprawy. Wejdź na stronę aptekamini.pl/bioderma-atoderm-huile-de-douche-olejek-do-kapieli-1000ml.html, tam masz dokłądnie opisane zastosowanie i działanie. Fajne jest to, że olejek jest z pompką, więc zawsze nabierzesz tyle, ile rzeczywiście potrzebujesz.
Przekierowanie