Forumowe patio dla każdego, zapraszamy!

Pełna wersja: Co to jest Google AdWords, wie ktoś?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mój kumpel prowadzący spory zakład produkcyjny chwalił się ostatnio, że zwiększył swoje obroty dzięki reklamie Google AdWords. Nie pytałem co to takiego, bo nie chciałem wyjść na ignoranta. Chętnie jednak dowiedziałbym się na czym to polega. Może mi to ktoś wyjaśnić?
No widzisz, już byś wiedział i mógłbyś się z nami tą wiedzą podzielić, a tak, to będziemy czekać, aż ktoś mądrzejszy od nas się tu pojawi.
Skoro pytacie, to spróbuję wyjaśnić. Reklamy Google AdWords to cały plan działania, którego zadaniem jest wyróżnienie i wyświetlenie linku do witryny, która natychmiast pojawi się nad wynikami organicznymi albo po ich prawej stronie. Aby tak się stało, sztab specjalistów wybierze kilka wyrażeń kluczowych zgodnych z działalnością firmy, podlinkują je i jak tylko ktokolwiek wpisze takie wyrażenie w wyszukiwarkę, twoja firma pojawi się natychmiast na jego ekranie. Więcej informacji tu: https://www.grupa-tense.pl/linki-sponsorowane/, naprawdę warto się z tym zapoznać.
Widzę, że Grupa TENSE z Poznania staje się coraz bardziej popularna. To fajnie, bo od lat specjalizują się w kampaniach reklamowych i wierzcie lub nie, ale ich kampanie wymiatają.
Powiedz, czy wystarczy zrobić takie zlecenie i od tej pory wszystko już będzie tylko dobrze?
Niestety nie jest tak dobrze. Jak już powstanie baza fraz kluczowych i kampania linków sponsorowanych to trzeba dbać o to, aby się cały czas rozwijała. Fajne jest to, że klienci sami decydują ile chcą wydać na reklamę w danym miesiącu. Jeśli na przykład jest to sezonowa branża, to można nawet obsługę kampanii zawiesić, a potem wznowić.
O, dobrze wiedzieć. A jak z płatnościami, drogo to wyniesie?
Jako że pracuje nad tym cały sztab ludzi, nie szczędząc wysiłku, to musi kosztować, ale opłata jest pobierana automatycznie tylko wtedy, kiedy ktokolwiek kliknie w twoją reklamę. Masz specjalnie dla ciebie założone konto na Google AdWords i tam będą wszystkie rozliczenia.
Wszystko wydaje się być uczciwe. Dzięki za wyczerpujące informacje.
Przekierowanie