Forumowe patio dla każdego, zapraszamy!

Pełna wersja: Jaki i za ile powinien być pierścionek zaręczynowy?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hej wszystkim! Planuję się oświadczyć mojej dziewczynie i jestem na etapie wybierania pierścionka zaręczynowego. I tu się pojawia problem, bo nie wiem jaki powinien być taki pierścionek i za ile? Nie jestem bogaty, jeszcze studiuję, ale nie chcę wyjść na skąpigrosza, albo co gorsza, ze nie traktuję mojej dziewczyny poważnie..
Pierścionek zaręczynowy powinin być przede wszystkim dany od serca. To za ile i jaki nie ma żadnego znaczenia. O ile oczywiście dla wybranki liczy się miłość a nie kamienie.
Niby tak, ale wiecie jak to jest. Niby kocha niby nie zwraca uwagi, ale pochwalić się przed koleżankami tez powinna mieć czym. A wasi mężczyźni jakie wam dawali pierścionki?
My z moim już mężem razem wybraliśmy pierścionek, złoty malutki, ale mi się podobał.
Mój narzeczony kupił mi pierścionek za mniej niż tys. złotych, ze szmaragdem, złoty, w tym sklepie http://virago.sklep.pl/13-pierscionki-zareczynowe. Razem go wybieraliśmy, bo chciał mieć pewność że na pewno będę zadowolona. Później widziałam taki sam pierścionek w galerii był dwukrotnie droższy niż mój. Także jeśli nie masz dużo pieniędzy a chcesz kupić coś wyjątkowego, to polecam ci całym sercem zakupy przez internet. Pierścionki zaręczynowe wcale nie muszą być drogie żeby sprawiły radość kobiecie Smile
Przejrzałem ofertę sklepu Virago i rzeczywiście ceny pierścionków są znacznie niższe niż tych które oglądałem dotychczas w sklepach i sieciówkach. Kamień spadł mi trochę z serca, bo już obawiałem się że nawet nie stać mnie na porządny pierścionek.
Przekierowanie