Forumowe patio dla każdego, zapraszamy!

Pełna wersja: Wie ktoś gdzie mogę kupić obrazy w częściach?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Niedawno odebrałam mieszkanko i właśnie je urządzam. Chciałabym, żeby miało niepowtarzalny charakter, a odwiedzający od razu sporo wiedzieli na mój temat. Dlatego postanowiłam ozdobić ściany obrazami ze zwierzętami. Nie mogę mieć żywych, więc będę chociaż miała obrazy. Pomożecie mi je gdzieś znaleźć?
Przyznaję, że pomysł jest dobry, bo obrazy w częściach świetnie będą pasowały do nowego i zapewne nowoczesnego wnętrza. Sklep z tego linku: http://naklejkomania.eu/150-obrazy-czesciowe-tryptyki zadbał o to, aby każdy był w stanie znaleźć obraz zgodny ze swoimi zainteresowaniami. Czy tryptyk, czy dzielony na pięć części, każdy z tych obrazów pomoże wyrazić siebie.
I mają też motywy zwierzęce? Poważnie?
Zwierzęta to jedna z kategorii z kilkoma podkategoriami. A więc są psy, koty i konie, a także sporo dzikich zwierząt.
A motylki, mają też motylki.
Jak bardzo chcesz, to możesz sobie kupić motyle na ścianę 3d zamiast obrazu. Można nimi dekorować nie tylko ściany czy sufity, ale także meble czy nawet lodówkę. Popatrz tu: http://naklejkomania.eu/motyle-3d/13163-...agnes.html, a przekonasz się, że można z nim stworzyć super aranżacje wykazując się kreatywnością.
Super! A z czego są te motylki i jak się je przytwierdza?
Motylki są wykonane z plastycznego tworzywa PCV. Oferowane są w wielu pastelowych kolorach. Mocuje sie je na taśmę dwustronną lub magnes.
Przekierowanie