Forumowe patio dla każdego, zapraszamy!

Pełna wersja: Czy warto ubiegać się o zatrudnienie w Grupie TENSE?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dzień dobry. Interesuje mnie praca w firmie Grupa TENSE z Poznania w charakterze specjalisty ds. SEO. Czy ktoś z Was już tam pracował? Czy uważacie, ze warto tam starac się o zatrudnienie?
Nie wiem, czy akurat poszukuja tam pracownika na stanowisko specjalisty ds. SEO, ale z tego co widziałem na ich stronie, oferują możliwość odbycia stażu w dziale SEO, co jest dobrą propozycja dla osób niemających doświadczenia zawodowego.
No ja już mam pewne doświadczenie w pozycjonowaniu stron, dlatego tez nie wiem, czy podczas stażu naucze się czegos nowego. A jakie są konkretnie obowiązki odbywającego tam staż w dziale SEO?
No przede wszystkim pozycjonowanie stron przy uzyciu róznych technik oraz optymalizacja kodu stron internetowych pod kątem wyszukiwarek.
Jeśli o mnie chodzi, to uważam, ze warto zdecydowac się na ten staż. Generalnie mam bardzo dobrą opinię o zatrudnieniu w Grupie TENSE, bez względu na to, czy jest to staż, czy praca na etacie. Przełożeni traktują dobrze każdego pracownika i dają mu mozliwość rozwinięcia swoich dotychczasowych umiejętności.
Aha, no to ja złożę tam swoje CV i zobaczę co dalej. Jeśli zaproponują mi staż, to chyba zdecyduję się go przyjąć.
Polecam Ci również zapoznanie się z informacjami zawartymi na stronie internetowej http://www.pro-rec.pl/wizytowka-firmy/grupa-tense, gdzie znajduje się wizytówka firmy i gdzie mogą pojawić się nowe, wartościowe opinie na jej temat. Ja właśnie stamtąd dowiedziałem się o istnieniu tej spółki.
Znam tę baze firm. Zagladam tam czasem, gdy potrzebuję wyszukać jakąś dobrą firme z moich okolic, która oferuje aktualnie interesujące mnie usługi.
Przekierowanie