Forumowe patio dla każdego, zapraszamy!

Pełna wersja: Interesuje mnie wynajem apartamentów na doby dla wycieczek szkolnych.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Chcę zabrać młodzież do Warszawy, żeby pokazać im miasto z innej perspektywy. Nie tylko muzea ( choć oczywiście też), ale także ciekawe miejsca i rozrywki. Czy polecicie mi jakiś hostel, który wynajmuje pokoje dla dużej grupy osób?
Najlepiej wynająć hostel w centrum Warszawy. Chyba, że macie autokar i nie będziecie podróżować komunikacją miejską.
Nie nie, myślę, że będziemy jeździć komunikacją miejską, nie ma sensu jeździć autokarem po mieście.
Tak się składa, że również jestem nauczycielką i wpadłam na taki sam pomysł, jak Ty. Długo szukałam hostelu, który wynajmuje dużo miejsc noclegowych, zachowując jednocześnie niewysokie ceny oraz względnie luksusowy standard. Chciałam, żeby młodzież miała trochę uciechy i nowego doświadczenia – na pewno nieczęsto się zdarza, że nocują w ekskluzywnych miejscach. Znalazłam połączenie wszystkich moich wymagań, na stronie internetowej: http://mishmashhostel.com/blog/rooms_type/apartamenty/. Przyznasz sama, że są to luksusowe apartamenty Warszawa na doby wynajmuje także pokoje dla dużej grupy osób, na potrzeby wycieczek szkolnych.
Jaki to jest koszt?
Wszystkiego dowiesz się na stronie hostelu: http://mishmashhostel.com/. Dowiesz się tutaj, jakimi warunkami charakteryzuje się wynajem apartamentów na doby. Oczywiście w przypadku wycieczek szkolnych są zniżki.
Podczas ostatniej wycieczki szkolnej nocowaliśmy w Mish Mash Hostel. Standard świetny, było nas chyba 20 osób i nie musieliśmy dzielić się jedną łazienką. Dla mnie to podstawa. Ceny nie są duże, nocleg ze śniadaniem to koszt 100 zł.
Okej, dziękuję!
Przekierowanie