Forumowe patio dla każdego, zapraszamy!

Pełna wersja: Gdzie znajdę firmę wykonującą zadaszenia aluminiowe?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mam całkiem spory taras nad którym chciałbym zrobić zadaszenie. Pogoda ostatnimi latami coraz gorsza, a chciałoby się posiedzieć troche na dworze. Myśłałem nad czymś co jest w miarę trwale i nie wymaga częstej konserwacji. Znacie kogoś kto by mi to wykonał?
Pelno jest takich firm w internecie, szukałeś?
Szukalem, i wiem, że dużo, ale myślałem, że może macie kogoś sprawdzonego, coby mi roboty nie spartolił. Sami wiecie jak teraz ciężko o fachure.
Mogę ci polecić tych co u mnie robili. Super fachowcy i sprzętowo i jeśli chodzi o wykonanie. Przyjechali i zmontowali szybko i sprawnie. Mają w ofercie zadaszenia aluminiowe z poliwęglanu komorowego i z pokryciem z bezpiecznego szkła. Jeśłi jesteś zainteresowany to tu masz ich namiary: http://tdmtarasy.pl/oferta/zadaszenia/zadaszenia-stale/. Z tego co wiem, to nawet Niemcy korzystają z ich usług.
To nawet nie wiedziałem, że są różne pokrycia, a ty jakie wybrałeś?
Żona zażyczyła sobie szklane pokrycie z przyciemnianego szkla. Teraz jeszcze zastanawia się, czy nie zrobić ścianek, bo mówi, ze moglibyśmy zrobić ogród zimowy Sad
A to wcale nie jest taki głupi pomysł ci. Można by mieć tam zioła na przykład. A szczelne to chociaż, szkło i aluminium na mrozie pracują inaczej.
Nie bój się, wszystko jest montowane na uszczelkach.
Aha, no dobra, dzięki, zajrzę sobie do nich i popatrzę co mają Smile
Przekierowanie