Forumowe patio dla każdego, zapraszamy!

Pełna wersja: Jakie są ceny trenerów personalnych w Krakowie?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Szukam dobrego trenera personalnego w Krakowie, ale ceny są tak rozbieżne, że nie mam pojęcia, na co zwracać właściwie uwagę :/
Kochana, przee wszystki patrz na to, czym się dany trener zajmuje. Czy to chcesz sobie wyrobić rzeźbę, czy zrzucić boczki, czy zrobić masę (choć wątpię), to nie każdy trener zajmuje się tym wszystkim.
No dobrze, ale to i tak znajdę mnóstwo trenerów, którzy są w różnych cenach. Chciałabym, żebyście mi polecili coś raczej konkretnego Tongue
Dalej nie określiłaś, czego oczekujesz Tongue No ale dobra. Ja ze swojej strony zdecydowanie polecam Studio Synergy. Znajdziesz tam wykształconych i doświadczonych trenerów, którzy znają się na biomechanice ruchu ciała i w ogóle wiedzą dużo o funkcjonowaniu organizmu człowieka.
Racja! Też uważam, że są naprawdę świetni w swoim fachu. Prowadzący to studio jest od 10 lat trenerem personalnym, a na rynku, gdzie jest tak duża konkurencja raczej ciężko się utrzymać Wink A co do cen, to sobie podejrzyj na stronie studiosynergy.pl/cennik/. Według mnie oferują najlepszy cennik treningów personalnych w Krakowie, tym bardziej za tak profesjonalny trening.
Przekierowanie