Forumowe patio dla każdego, zapraszamy!

Pełna wersja: Czy buty trekkingowe The North Face Storm sprawdzą się podczas długich wędrówek?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mam w planach na ten rok kilka wypadów nastawionych typowo na chodzenie, w związku z tym muszę kupić nowe buty trekkingowe. Moja przyjaciółka poleca mi the North Face Storm, ponieważ ma je już długo i jest bardzo zadowolona. Ja jestem dość zielona w tym temacie. Czy te buty sprawdzą się w terenie?
Z założenia buty trekkingowe stworzone są do tego rodzaju użytkowania.
Wiem, chodzi mi bardziej o opinię kogoś, kto je przetestował osobiście.
Mam te buty już sporo czasu i nie widać, by się psuły, a używam ich często i intensywnie. Ta marka,a zwłaszcza model North Face Storm ma solidną jakość wykonania wszystkich produktów, więc na pewno buty powinny spełnić twoje oczekiwania. Ja swoje kupiłam w sklepie napieszo.pl, możesz sobie na ich stronie poczytać więcej o tym modelu. Tu masz link napieszo.pl/buty-trekkingowe-wysokie/2110-buty-the-north-face-w-storm-strike-wp-dam.html. Według mnie powinny się sprawdzić.
Buty trekkingowe wysokie z założenia przeznaczone są do chodzenia po nierównym terenie, dlatego często wyposażone są w podeszwę antypoślizgową, która minimalizuje ryzyko upadku. Jak wiadomo wodoodporność też jest ważną cechą, dlatego każdy but trekkingowy powinien ją mieć.
Tak naprawdę każdy model jest inny i ma inne cechy i właściwości, dlatego warto czasami posłuchać dobrej rady i wybrać te, które ktoś inny już przetestował.
Przekierowanie