Forumowe patio dla każdego, zapraszamy!

Pełna wersja: Drzwi szklane w domu – jak to jest?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Od pewnego czasu tak nieśmiało przeglądam różne katalogi i zauważyłam, że bardzo podobają mi się szklane drzwi. Chciałabym mieć coś takiego do kuchni – nie chodzi o szkło całkiem przeźroczyste, ale takie lekko przymglone. Czy ktoś z Was zdecydował się na kupno podobnych drzwi? Jak sprawdzają się w praktyce? Będę wdzięczna za komentarze!
My z żoną zdecydowaliśmy się na drzwi szklane. Z oferty, którą możesz sobie podejrzeć w sieci na stronie internetowej http://drzwiwloskie.pl/drzwi-szklane/. Wyglądają bardzo efektownie, pasują do nowoczesnych wnętrz i ładnie prezentują się przy kuchni. My mamy kuchnię bardzo jasną, białe ściany i szafki czarno-białe, a szkło bardzo pozytywnie podkreśla takie akcenty.
Też mamy drzwi od tej firmy.Wink I warto dodać, że DOM-BUD Serwis oferuje darmowy montaż, bardzo mi się ta usługa przydała. Drzwi ze szkła na pewno trzeba odpowiednio zamontować, a ja się na tym kompletnie nie znam i musiałabym szukać kogoś, kto by się tym zajął. A tak to nawet nic nie płaciłam.
Jeśli Ci się podobają to kupuj, sama najlepiej znasz swój gust. Poza tym trzeba też jeszcze spojrzeć pod kątem całej aranżacji. Szklane drzwi są bardzo charakterystyczne i mogą dodać uroku aranżacji, ale chyba przede wszystkim w tych bardziej nowoczesnych i minimalistycznych wizjach.
Przekierowanie