Forumowe patio dla każdego, zapraszamy!

Pełna wersja: Potrzebne szkolenie z wystąpień publicznych, pilne!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Nasz przedstawiciel będzie zabierał głos na ważnej konferencji branżowej. To dość prestiżowa sprawa i chcemy się jak najlepiej zaprezentować. Niestety najlepszy w tym temacie człowiek w zespole i tak jest obiektywnie kiepski więc chcemy go podciągnąć jakimś szkoleniem. Jak znacie takowe to dzielcie się byle szybko Smile
Haha, skąd ja znam te bolączki... Niestety występy przed ludźmi mnie paraliżują nawet jak audytorium jest niewielkie. Może takie zajęcia ze specjalistą by pomogły Smile
Ja byłem raz na takim szkoleniu, firma Perspecta bardzo dobrze się wywiązała. Naprawdę poznałem kilka ciekawych trików dzięki którym już nie mam kamienia w gardle, umiem zapanować nad nerwami. Dużo mi to pomogło.
Mogę powiedzieć że też znam tę firmę i korzystałam z usług z tej strony http://perspecta.pl/szkolenia/wystapieni...ezentacja/. Uważam że jak komuś nie idą zupełnie wystąpienia publiczne szkolenie tego rodzaju może kompletnie zmienić sytuację. Grunt żeby zrobić jakiś krok w tym kierunku, taki rzeczywisty.
Osobiście nigdy nie miałem kłopotów żeby występować jak były jakieś prezentacje w firmie itp. Ale już w szkole lubiłem się popisywać więc pewnie coś mi zostało Smile Natomiast super że takie szkolenia są.
Mi by się to na pewno przydało bo jak mam wyjść przed ludzi coś powiedzieć to za wesoło nie jest... Generalnie wiele tu zależy od predyspozycji.
Przekierowanie