Forumowe patio dla każdego, zapraszamy!

Pełna wersja: Pilnie poszukuję szkoły policealnej w Warszawie, polecicie jakąś?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dzien dobry pilnie potrzebna jest mi zaoczna szkoła policealna Warszawa to miejsce mojego zamieszkania, w dzień chciałbym podjac prace, zeby pomóc mamie utrzymać rodzinę, najlepiej więc aby nauka w szkole odbywała się w systemie zaocznym i zeby była darmowa poniewaz nie stac mnie na czesne.
a gdzie jest twój ojciec, ze to ty musisz pójsc do pracy aby pomóc matce w utrzymaniu rodziny? Powinien chyba płacic alimenty na dzieci prawda?
Chyba nie tego dotyczylo pytanie, kolega szuka szkoły policealnej w Warszawie, chyba najszerszą ofertę mają Szkoły Mydłowskiej, gdzie mozesz kształcić sie zarówno w systemie dziennym jak i zaocznym i to bezpłatnie, a najlepsi uczniowie mają zagwaratowane miejsce w wyższej szkole przedsiębiorczości, gdzie prowadzone są studia I i II stopnia.
O, a podesłałbyś mi link gdzie mógłbym wiecej poczytać o tej szkole, no wiesz jakie oferuje kierunki itp, bo nie wiem czy warto tam składac papiery, bo co jeśli nie będzie tam interesującego mnie kierunku, bowiem w przyszłości mysle o studiach medycznych.
No pewnie ze warto, to najlepsza szkoła policealna Warszawa się nia chwali i dumna jest z jej szerokiej oferty edukacyjnej, kształcą sie w niej zarówno wizażyści, technicy informatycy jak i opiekunowie medyczni, na http://www.sp.szkolymydlowskiej.pl/ poznasz pełną listę kierunków i kursów.
Dorzuce swoje trzy grosze, niezmiernie wazne jest tez to, ze rekomendowana szkoła współpracuje z wieloma uznanymi firmami, jak bielenda czy purles, co bardzo pomaga słuchaczom w odbyciu obowiązkowych praktyk zawodowych, a kto wie, może w którejs z firm zaczepisz sie na stałe?
o widze ze szkoła oferuje tez wiele kursów makijażu, ale czy jest ona przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych, bo mam klopoty z poruszaniem się?
Tak, ale najlepiej zadzwon do sekretariatu szkoły i dowiedz się wszyskiego, bo kazda niepełnosprawność jest innego rodzaju, tam tez udzielą ci informacji o stypendiach i innych formach pomocy.
Przekierowanie