Forumowe patio dla każdego, zapraszamy!

Pełna wersja: Czy możecie mi polecić jakies tabletki na potencję?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Nie wiem, czy to wina tego, jak zyje czy po prostu gdzie indziej mam szukac przyczyny, ale jednak nie do konca sprawuję się dobrze w sypialni. Nie do konca mi wychodzi. Czy możecie mi polecić jakieś tabletki na poprawę potencji? Coś sprawdzonego, co nie zaszkodzi mi, bo nie chce na sobie testowac jak jakis krolik doświadczalny.
Wiesz, jeśli nie sprawdzisz składu, to musisz się liczyc z tym, ze kupujesz na chybil trafil i może być tak ze trafisz jakis felerny produkt. Wiec lepiej przeczytaj dokladnie co i jak w tym suplemencie jest i po sprawie.
A kto mówi o testowaniu na sobie jak na króliku? Wg mnie to przesada. Jak nie czytasz co kupujesz, to tak potem jest.
Wiem, ze na rynku jest wiele rzeczy które maja nie do konca bezpieczne sklady a ja szukam czegos po czym będę normalnie zyl Tongue to jasne.
jest porównywarka Potency Rank Pills i tam masz konkretne informacje co jest w składzie. Poza Tym masz od razu porównanie cen i tego jakich efektów możesz oczekiwać. Tutaj masz stronę http://potency-pills-rank.pl/przeglad-ta...-potencje/ gdybys chciał zajrzec. No generalnie takie tabletki na potencje opierają się na żeń-szeniu, witaminach w tym cynku no i wszystko, co wpływa na produkcję testosteronu.
Dzięki, nie słyszałem o tej stronce. Ale musze cos sobie wybrac w zasadzie na już
Przekierowanie