Forumowe patio dla każdego, zapraszamy!

Pełna wersja: Potrzebne wyposażenie dla domu opieki
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Drodzy forumowicze! Planuję założyć dom opieki dla osób starszych. Mamy już takie wyposażenie, jak łóżka, windy dla niepełnosprawnych i tym podobne, ale brakuje nam w sumie podstawowego wyposażenia codziennego użytku. Tj, chodzi o balkoniki, środki czystości i tym podobne. Rozglądalem się po hurtowniach, ale strasznie drogo sobie wołają za tego typu rzeczy i nie wiem, czy to normalne ceny rzeczywiście, czy raczej po prostu tak sobie wymyślili, by tak je wywindować.
Tak jak sama obserowałam rynek sprzętów medycznych, to rzeczywiście dosyć normalne, więc nie wiem niesterty, czy znajdziesz coś tańszego…
oj to kolężanka słabo się orientuje na rynku. Ja akurat prowadzę zakład lekarski i jak potrzebne mi maseczki chirurgiczne, rękawiczki, ochraniacze – abamedica24.pl mi to wszystko dostarcza bez najmniejszego problemu i w naprawdę dobrej cenie. Sama też jak szukałam po różnych hurtowniach, to się za głowę łapałam i zastanawiałam, kto tyle płaci za materiały, które ulegają utylizacji po jednym użyciu. Aż do momentu, aż właśnie znajomy pokazał mi ten sklep i teraz od zawsze tam kupuję takie produkty. Ale ofertę mają dużo szerszą, musiałbyś kolego sam przejrzeć, bo ja jeszcze nie wsystko ogarnęłam Smile
Również znam ten sklep dobrze, bo też kupowałem u nich różne materialy. Tam rzeczywiście można kupić najwyższej klasy sprzęt medyczny, jak i materiały jednorazowe. U nas często wykorzystuje się podkłady wielorazowe – ABA MEDICA S.A. spzredaje je nam w bardzo korzystnej cenie. Naszym pacjentom oferujemy również zestawy skarpetek zdrowotnych, takich wiecie, przeciw żylakom i co dają ukojenie jak ma się wrażenie ciężkich nóg. Można je znaleźć pod adresem abamedica24.pl/90-skarpetki-zdrowotne . A w pozostałych zakładkach znajdziesz wszystko inne, co Ci się może przydać.
Wszystko fajnie, tylko jeszcze pytanie, czy mają jakieś balkoniki, czy coś w ten deseń, bo to też jest bardzo ważne, by w naszym ośrodku było. Poza tym teraz sobie przypomniałem, że mamy głównie zwykłe materace na łóżkach, a przecież potrzebne są jeszcze jakieś materace przeciw odleżynom. Nie wiem, czy tam to wszystko dostanę też?
Jeśli chodzi o walkę z odleżynami, to proszę bardzo - abamedica24.pl/34-profilaktyka-przeciwodlezynowa , tu masz materace, poduszki, wszystko, co przyda się w zapobieganiu temu paskudztwu. Co do zaś balkoników, to również je mają, bardzo solidne w i bardzo przystępnych cenach. A dostaniesz je tu abamedica24.pl/49-chodziki-balkoniki . Także większość (jeśli nie wszystko), czego potrzebujesz, dostaniesz własnie w tym sklepie bez najmniejszego problemu.
O super, dzięki Wam wszystkim bardzo za pomoc!
Przekierowanie