Forumowe patio dla każdego, zapraszamy!

Pełna wersja: Jak poznać, że tylna belka w peugeocie jest już do regeneracji?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Siema, czy wiecie może jak poznać belka w peugeocie 206 jest już do regeneracji? Wydaje mi się, ze dzieje się z nia coś nie tak, ale niestety nie jestem specem w tym temacie.
A po czym tak sądzisz?
Ostatnio jak mechanik widział moje auta na kanale to stwierdził, ze chyba trzeba pomyslec o regeneracji belki, bo zaczyna zzerac ją korozja. Mówił coś o łożyskach igiełkowych i czopach.
To by się zgadzało. Mnie też z tego powodu czekala regeneracja belki Wrocław, tam gdzie mieszkam, ma na szczęście kilku dobrych mechaników, którzy mi pomogli w tym zakresie. Bo lepiej naprawdę oddać auto do serwisu, którym się w tym specjalizuje.
Domyslam się, dopiero jestem będę się za takim rozgladal, bo tak jak pisałem, pierwszy raz mi się zdarzyl taki problem.
A skad jesteś?
Z Warszawy.
A to sobie najlepiej wrzuc w google: regeneracja tylnej belki Peugeot 206 Warszawa i na pewno wyskoczy Ci jakiś serwis, który się zajmuje tego typu usterkami. W stolicy mieszka mój kumpel, który tez kiedyś musial naprawiac tylna belke w swoim francuskim aucie, co prawda renault. Ale może będzie pamietal, gdzie to rozbil. Znajde do niego kontakt i najwyżej zostawię cie pozniej info, jeśli przypomni sobie, w jakim warsztacie był, ok?
Jasne, wielkie dzieki. Zajrze tu za jakiś czas.
Przekierowanie