Forumowe patio dla każdego, zapraszamy!

Pełna wersja: Jaki sklep w Poznaniu warto odwiedzić w trakcie remontu?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, po kilkunastu latach w końcu zabraliśmy się z żoną za remont domu. Niestety, po wstępnych oględzinach stwierdzamy, że oferta znanych sieciówek w kwestii elementów instalacyjnych totalnie do nas nie przemawia (ani pod względem jakości, ani pod względem ceny). Może znacie Państwo jakieś inne sklepy, które warto odwiedzić w trakcie remontu? Mogą to być również sklepy internetowe, bo wcale jakoś bardzo nam się nie spieszy. Będę wdzięczny za odpowiedzi. Pozdrawiam!
Dzień dobry, ja zakupy w trakcie remontów zazwyczaj odwiedzam ten sklep instalacyjny e-mikas.com.pl/ mają tam naprawdę duży wybór i atrakcyjne ceny. Produkty są naprawdę dobrej jakości, a i często zdarzają się jakieś dobre promocje. Polecam sprawdzić!
O, dobrze, że trafiłam na taki wątek. Potrzebna jest mojemu mężowi rozeta kominowa i nigdzie jak dotąd nie mogliśmy znaleźć takiej, która by mu odpowiadała. W takim razie zajrzę na podaną przez Pana stronę i może w końcu znajdę produkty spełniające oczekiwania mojego męża. Dzięki!
A co się Panu nie podoba w sieciówkach?! Jestem pracownikiem sklepu sieciowego i totalnie nie rozumiem takiego zarzutu. Ok, może rzeczywiście nie zawsze jakość powala, ale jak ma powalać skoro ceny muszą być jak najniższe?! Pan jest niepoważny, żeby tak oczerniać sieciówki! Niech Pan sobie lepiej uważa!
Proszę mnie nie atakować, absolutnie nikogo nie oczerniłem. A wracając do tematu… Wszedłem na stronę i powiem Panu, że jestem mile zaskoczony. Szczególnie tutaj e-mikas.com.pl/pl/c/Akcesoria-lazienkowe/32 znalazłem dużo dla siebie. Dziękuję bardzo za polecenie! Na pewno zrobię tam duże zakupy. Pozdrawiam i życzę Państwu miłego dnia, no i oczywiście udanych remontów!Wink
Przekierowanie