Forumowe patio dla każdego, zapraszamy!

Pełna wersja: Sposoby na zdrowsze życie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hejka wszystkim, czy znacie receptę na zdrowsze życie. Czas zrealizować postanowienia noworoczne, choć z opóźnieniem, ale liczy się to, że się w końcu zdecydowałam. Znacie jakieś ciekawe produkty, które można brać, aby wyglądać lepiej i czuć się lepiej, by mieć więcej chęci do życia i sił. Zawsze myślałam nad aktywnością sportową, ale nie jestem pewna czy to wszystko się opłaca.i czy będę miała na to siły i chęci. Dajcie jakieś dobre porady i motywację. Pozdrawiam
Cześć. Ja miałam podobnie też totalnie nic mi się nie chciało. Nie chciało m się ruszać, nie chciało mi się gotować temu jedzenie zamawiałam na szybko z baru, nie chciało mi się nawet specjalnie dbać o siebie. Ciągle niewyspana, ciągle zmęczona, ciągle coś bolało. Radykalne zmiany pomogły i konsekwencja. U mnie winna okazała się monotonia i brak witamin. No ale poradziłam sobie z tym. Zaczęłam się ruszać, lepiej jeść, przyjmować witaminy i jest o niebo lepiej. Najważniejsze to wstać z łóżka i powiedzieć sobie dość tego!
ładnie powiedziane. Czasami to nie wystarcza, a dobrze jest dodać do diety także kolagen. Jakby któraś nie wiedziała to nasze naturalne białko, które odpowiada za zdrowy wygląd skóry, włosów i paznokci, ale także i odporność na choroby, czy ogólne samopoczucie. Uważam, że nad tym też trzeba koniecznie pomyśleć. Witaminy czasami nie wystarczają. Oczywiście dobre chęci także są ważne, więc powodzenia na swojej lepszej drodze.
Ja tam bym niczego nie zmieniała. Nie ma to jak dobra pizza Big Grin
Witajcie. A ja się zgadzam z koleżanką. Uważam, że tabletki kolagenowe jak najbardziej się przydadzą. Sama je stosuję i czuję się i wyglądam lepiej.
Przekierowanie