Forumowe patio dla każdego, zapraszamy!

Pełna wersja: okna na zamówienie kto gdzie okolice szczecina
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
dzień dobry chciałabym zapytać czy ktoś z was korzystał z usług firmy która robiła okna na wymiar? Martwię się bo całkiem niedawno wprowadziłam się do mieszkania w którym są okna okrągłe w jednej części a w drugiej takie jakby na ukos. Potrzebują koniecznie wymiany są drewniane i nieszczelne. Jestem z okolic Szczecina więc może ktoś z was korzystał z pomocy jakiejś firmy w pobliżu miasta? Przyznam że zalezy mi na czasie i tez na niezbyt wysokich kosztach. Będę wdzięczna za poradę, z góry dziękuję.
no takie okna to może być problem, ale myślę, że nie będzie aż tak zle ze znalezieniem dobrej firmy. Niektorzy to mają fantazję na takie okna i wygląda to naprawdę okazale, ale jak widac z wymiana mogą być problemy. I to jeszcze drewno dziw ze się trzyma. Wybierz dobre pcv a nie będziesz się martwic zima o temperature te okna są szczelne i energooszczedne.
ja mogę polecić tę firmę ze Szczecina z której oferty korzystalem przy kupnie okien producentokien.eu/ wstawiają nie tylko okna standardowe ale są otwarci na klienta. Z tego co pamiętam jak robiłem u nich okna to zamawiałem konkretny taki niestandardowy wymiar. W ofercie również mają informację, że robią na zamówienie więc zobacz tam czy wszystko pasuje i czy dałoby radę takie okna zrobić.
o, zamawiałam w tej szczecińskiej firmie plastiki było tanio i bez problemu, wszystko można załatwić przez internet więc tym bardziej wygodnie wszystko dopiete na ostatni guzik.
ja myślę, że w Szczecinie okna na zamówienie łatwo można załatwić, firmy normalnie się tego podejmują nie ma z tym problemu, też kiedyś miałam takie problematyczne okna ale dało się to załatwić. Okragle okna są bardzo ladne więc warto je zostawic i zrobic ozdobna rame.
no nie zazdroszczę ale to wydaje się tylko takie trudne, jak już jest dziura w murze to kwestią jest tylko wstawienie nowego okna, a że drewno to też nie ma co zwlekać.
Jak już to tez idz w pcv albo w aluminium.
Przekierowanie