Forumowe patio dla każdego, zapraszamy!

Pełna wersja: Seksowna bielizna, czy warto kupować w sklepach erotycznych?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Siema zastawiam się nad kupieniem czegoś bardziej seksownego do sypialni. Chodzi o bieliznę nie do noszeni tylko do zdejmowania Tongue. Zastanawiam się nad sklepami erotycznymi. Co o tym myślicie? czy taka bielizna jest dobrej jakości. boję się, ze jest raczej jednorazowa i po jednym użyciu, zdjęciu się rozedrze. Szczególnie przy ostrzejszej akcji. Może ktoś często kupuje taką bieliznę i mógłby mi coś doradzić?
Jasne, przede wszystkim musisz wiedzieć, że bielizna typu sexy lingerie jest szyta w ten sposób by sprawdzić się podczas gry wstępnej. Dlatego jest szyta z najlepszych materiałów. Są one cienkie ale mocne. To ich największa zaleta. Nie niszczą się też w praniu.
Ja kiedyś kupowałam taki prezent na wieczór panieński w sklepie z bielizną erotyczną online i musze powiedzieć, że jakość obsługi była tak dobra jak w luksusowym sklepie z zegarkami za pięćdziesiąt tysięcy. To o czymś świadczy. Wiesz, ze kupujesz coś dobrego i jest to przede wszystkim prezent dla ciebie. Byś mogła się poczuć niezwykle kobieco.
Z całej erotycznej bielizny najlepiej się czuję w seksownych pończochach. Niby taki niewielki dodatek, a od razu wprowadza zupełnie inną atmosferę do sypialni. uwielbiam to spojrzenie w oczach faceta, kiedy pojawiam się erotycznej bieliźnie. Zresztą każda kobieta lubi widzieć zachwyt w oczach kochanka. to jest warte więcej niż jakiekolwiek prezenty, którymi mógłby mnie obdarzyć.
Z tego co wiem to naprawdę erotycznej bielizny po prostu nie dostaniesz w zwykłym sklepie. To musi być specjalny sklep erotyczny. A jeżeli chodzi o to czy warto kupić coś co i tak ma zaraz być zdjęte i do tego wydawać na to trochę więcej, to powiem z mojego punktu widzenie: warto. Uwielbiam kobiety, które nie boją się eksperymentować, nie boją się też pokazać swoje ciało i pięknie wyeksponować swoje atuty.
też tak myślałam, dlatego chciałam coś takiego kupić.
Pamiętaj, ze bieliznę erotyczną kupujesz przede wszystkim dla siebie nie dla faceta
Przekierowanie