Forumowe patio dla każdego, zapraszamy!

Pełna wersja: Profesjonalna wulkanizacja.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Poszerzam swoją działalność warsztatową o wymianę opon i zastanawiam się nad kupieniem dodatkowego sprzętu. Jest tego mnóstwo na rynku więc muszę zrobić selekcję Smile Chodzi mi po głowie urządzenie do napełniania kół azotem, bo coraz więcej klientów pyta o tego typu usługę.
Jestem kolegą z branży i musisz wiedziec, ze to już teraz podstawa w zakładzie wulkanizacyjnym. Ja przez długi czas wzbraniałem się przez kupnem tego typu urządzeń, ale rynek zrobił swoje. Teraz musi być takie urządzenie.
No własnie rozmawiałem z kilkoma wulkanizatorami, ale akurat nie z mojego miasta, bo tutaj konkurencji raczej się nie lubi i oni twierdza podobnie Smile
Mogę Ci polecić zakupy w Tiptopol, gdzie mają bardzo duży asortyment każdego sprzętu do warsztatu. Dzięki wytwornicom azotu będziesz konkurencyjny na miejscowym rynku, tym bardziej, ze zrobisz tanie zakupy w tej firmie o ktorej Ci pisze.
Opony to prawdziwa zyla złota, ale muisz się na tym znać. Koniecznie załatw sobie jakies szkolenia zarówno z samej obsługi sprzętu, jak i samego zakładania opon. Ja byłem ostatnio na takim szkoleniu i musze przyznac, że naprawdę wiele nowych rzeczy się dowiedziałem.
Szkolenia są zawsze na wagę złota i to zarówno w mechanice, jak i oponiarstwie Smile
Dobry warsztat oponiarski musi być przygotowany na klienta każdego rodzaju. Niezbędna będzie też chemia. Między innymi uszczelnienia do opon będziesz potrzebował. Jak już mowa o dostawcach to faktycznie w tej firmie, o której pisze kolega też dostaniesz sklep.tiptopol.pl/chemia-warsztatowa-i-akcesoria/uszczelniacze.html i to bardzo tanio.
No fakt, o tym zapomnieć nie można, bo jak zabraknie jakiegoś towaru . Naprawiając samochody zanim zaczynam naprawiać to robię diagnostykę testerem i dopiero przystępuję do roboty. W przypadku opon tez będę musiał coś takiego wymyślić, żeby do wszystkiego się przygotować i żeby klient był do konca zadowolony.
Przekierowanie