Forumowe patio dla każdego, zapraszamy!

Pełna wersja: Wynajem samochodów dostawczych - prośba o oppinię
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam. Czy możecie mi powiedzieć cokolwiek o tej firmie? Potrzebny mi samochód dostawczy.
Z dostawczaków mają peugeot boxer i fiat ducato. Samochody w świetnym stanie, jak nowe. Siedziba jest w Poznaniu, ale obsługują klientów z całej Polski, więc jeśli interesuje cię wypożyczalnia samochodów dostawczych Poznań na pewno wchodzi w grę, ale też okoliczne miejscowości, a nawet sąsiednie województwa, nie ma problemu.
Witam. Mnie interesuje wypożyczalnia samochodów Tarnowo Podgórne gmina po sąsiedzku z Poznaniem. Czy tu da radę wynająć?
Tak, firma obsługuje też ten rejon. Wszystko też zależy od tego jaka ma być pojemność samochodu.
Mi akurat chodzi o ok 10 m3. Czy mają takie mniejsze pojazdy czy może typu tir?
Tak mają mniejsze, peugeot boxer chyba ma gdzieś koło 12 m3 ładowność.
Ok. Tyle na moje potrzeby wystarczy, ma do zrobienia parę kursów na wstępne zatowarowanie sklepu znajomej. A jakie są zasady wynajmu?
Tradycyjnie, potrzebne jest prawo jazdy i dowód osobisty, dla dostawczego trzeba mieć skończone 25 lat. Wszelkie ubezpieczenia samochodu są wliczone w cenę wynajmu, więc od strony formalnej wszystko jest ok, jest zabezpieczony wynajmujący też, nie trzeba się martwić o jakieś problematyczne sytuacje na drodze.
Właśnie nad tym się zastanawiałem, jak to wygląda od strony praktycznej, co jeśli przykładowo miałbym stłuczkę prowadząc wynajęty samochód.
Nie ma problemu, wszystko pokrywa ubezpieczenie.
Stron: 1 2
Przekierowanie