Forumowe patio dla każdego, zapraszamy!

Pełna wersja: Gdzie naprawia się laptopy?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Ludzie, pomóżcie, bo mam kłopot z laptopem, musze znaleźć dobrą firmę która naprawia laptopy i to tak na wczoraj, wiecie. Znacie gdzieś kogoś, to napiszcie, gdzie jechać lbo dzwonić, ok.?
A co się stało? Może nie warto naprawiać laptopa? Czasami koszty reanimacji sprzętu przewyższają cenę nowego..
Daj spokój, to nowa rzecz, względnie, nie mam ochoty już jej na straty spisywać, dlatego szukam firmy która mi realnie oceni, co i jak ze sprzętem.
Hejka, ja znam dobrych ludzi w Warszawie, naprawiających przegrzane laptopy, to sprawdzony adres, korzystam z niej ja i połowa moich znajomych. Chciałbyś namiary na nich?
Skoro piszesz, że sprawdzony adres, to jasne, dawaj, dobrych znajomości nidgy za wiele, co nie? Wink Poza tym nigdy nie wiadomo, czy nie przyda mi się kontakt z wieloma fachmanami, nigdy nie mów nigdy.
Oto, co ci mogę podpowiedziec ze spokojnym sumieniem, bezpiecznylapek.pl/oferta/kasowanie-danych-z-dyskow-twardych/, wal do nich śmiało, w dym, nie przejedziesz się.
Kasoanie danych?! A ja chcę tylko ocenić, czy z moim laptopem da się coś zrobić, a nie kasować..
Spoko, nie panikuj człowieku, wszystko ejst w porządku, po prostu taki link akurat miałem, firma ma przecież rozległą działalność, jak wszystkie. Akurat Bezpieczny Lapek w usługach komputerowych w Warszawie zdecydowanie nei ma sobie równych, no firma rządzi i wymiata pod względem kompleksowości podejścia do tematów. Serio, nie zalewam.
Witam, mam pytanie do was, może wiecie – czy dziś można zamówić naprawę komputera w domu? FImry jeszcze wysyłają ludzi do klientów?
No na ile dobrze mi się wydaje, to tak, jak najbaridzje, przecież nie można oczekiwać, że klient weźmie duży komp stacjonarny i przyjedzie nim do punktu napraw..
Stron: 1 2
Przekierowanie