Forumowe patio dla każdego, zapraszamy!

Pełna wersja: Materiały dla stolarza zapaleńca.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mój mąż ma zacięcie meblarskie i prawdziwy talent w tym zakresie. Dlatgo nasze meble będzie robił sam, ale nie wie za bardzo gzie zamawiac półprodukty. Nie chcemy nic typowego, wolimy łączyć ze sobą różne materiały i kolory i zobaczyć do czego nas to zaprowadzi. Gdzie najlepiej zaopatrzyć się w materiay do produkcji mebli?
No jesli nie robicie tego przemysłowo tylko dla siebie to macie na pewno większy wybór niż producent mebi, który szuka tylko żeby najtaniej. Fajnie i dobrze cenowo wychodzi w sassc.com.pl. Ja zamawiałem płyty meblowe do Wrocławia i dotarły całe i zdrowe, szybko i bez problemów. Mi akurat meble robił kto inny, bo ja się na tym nie znam, ale jesli twój mąż to zapaleniec to na pewno da radę.
Tak, chce zrobić wszystko od A do Z a w przyszłośc jeszcze zrobić meble dla naszego dziecka. Tylko tego to sie boję mu zostawiać, bo bedę się tylko bała, że łóżeczko nie wytrzyma hahha.
Muszę powiedzieć, ze my mieliśmy nielada zgryz kiedy kupowaliśmy półprodukty do naszeg wyposażenia domu. Wszędzie było albo za drogo albo robili jakieś niewiadoo jakie problemy i nie wiadomo dlaczego. Przez to nasz remont przesunął się aż o pięć miesięcy. I wtedy trafiliśmy na stronę, gdzie właśnie zamówiliśmy niemal wszystko co potrzebowalismy. Mieszkamy w Poznaniu fronty meblowe przyszły szybko i odpowiednio zapakowane, gotowe do pracy. Byłam w ciężkim szoku, ze tak można a jednak.
A można gdzieś zobaczyć ofertę albo coś więcej?
Najlepiej na ich stronie, w odpowiedneij zakładce, np tu: sassc.com.pl/showroom. Wydaje mi się, że to powinno mówić samo za siebie. Nas się teraz wszyscy pytają gdzie i za ile kupiliśmy meble i nie chce im się wierzyć, że to nie kosztowało bóg wie ile. A my się ciezymy bo mamy coś swojego, czego nikt nie będzie umiał tak dokońca skopiować.
Faktycznie, bardzo mi sie to wszystko na strone podoba. Widzę, że akcesoria meblowe Wrocław ma z różnych miast w Polsce. Pokazę mężowi i najwyżej się ze sklepem skontaktujemy, żeby coś wiecej się dowiedzieć.
Przekierowanie