Forumowe patio dla każdego, zapraszamy!

Pełna wersja: Jak zostać hostessą?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Skończyłam właśnie dwadzieścia lat i jeszcze studiuję. Chciałabym jednak zarobić na swoje utrzymanie, aby odciążyć rodziców. Nie chcę już ich prosić o przesyłanie pieniędzy, bo czuje, że to już czas, kiedy mogę podjać pracę i zacząć zarabiać. Podoba mi się zajęcie hostessy i chciałabym spróbować sił właśnie w tym elemencie. Czy są potrzebne ku temu jakieś predyspozycje?
Musisz zdać sobie sprawę, że to co tak różowo wygląda jest bardzo ciężką pracą i to zwykle w godzinach nocnych. Jesteś młoda, więc na pewno pod tym względem dasz sobie radę. Nie ma też co ukrywać, że hostessy muszą mieć urodę, chociaż tutaj nie jest określone, jaki to typ urodyu jest odpowiedni.
Z tego co wiem, to bardzo dobrze płatne zajęcie, ale faktycznie robota hostess wymaga zaangażowania. Moja córka pracowała kiedyś w tym fachu i wiem, że dopiero po kilku imprezach udało jej się przemóc i pozbyć zdenerwowania. Życzę ci powodzenia.
Najlepiej podczepić się pod jakąś agencję modelek, która załatwia zlecenia i wysyła na konrektne imprezy. To właśnie do nich spływają zamówienia, a klienci na podstawie twojego portfolio mogą wskazać właśnie na ciebie. Polecam agencję hostamo.pl/hostessy-warszawa/ , która istnieje już na rynku kilka lat i dzięki swojej kadrze obsłużyła mnóstwo imprez w stolicy i poza nią.
Byłem kiedyś na imprezie, która była obsługiwana właśnie przez ich personel. Było naprawdę fajnie.
Dobra agencja hostess daje klientom zawsze bardzo duży wybór, jeśli chodzi o tego typu działalność. Dzięki temu można obsłużyć wiele imprez, nie tracąc przy tym zainteresowania klientów, którzy mogli poczuć się zrażenie, że nie znaleźli osób pasujących do profilu ich spotkania.
Zgłaszaj się śmiało. Przecież to nic nie kosztuje, a efekt moze być naprawdę bardzo fajny, szczególnie pod względem finansowym. A o kasę przeciez ci najbardziej chodzi. Może się na jakieś imprezie spotkamy, bo bardzo często biorę w nich udział.
Szczęciarz z tymi imprezami.
Przekierowanie