Forumowe patio dla każdego, zapraszamy!

Pełna wersja: Znacie dobre sklepy z porcelaną?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam! Szukam pomysłu na prezent dla mamy. Wiem, że uwielbia porcelanę i bardzo się o nią troszczy. Zastanawiam się nad zakupem eleganckiej filizanki lub kompletu kawowego. Nie wiem tylko, gdzie można coś takiego dostać w dobrej cenie. Znacie jakieś dobre sklepy, w których sami kupowaliscie?
Takich sklepów jest naprawdę sporo. Możesz odwiedzić te, ktore działają w Twoim mieście lub zaskoczyć mamę i kupić jej coś naprawdę oryginalnego w sieci – np. tu sklep.porcelana.com.pl W sieci wybór będzie nieporównywalnie większy niż w tradycyjnym sklepie. Musisz jednak mieć czas na złożenie zamówienia i oczekiwanie na kuriera. Nie jest to najlepsze rozwiązanie na ostatnią chwilę Smile
Sama niedawno kupiłam piękną cukiernicę w tym sklepie - sklep.porcelana.com.pl/produkt/cukiernice_mleczniki.html, wiec szczerze polecam. Może lepiej kupić jakiś dodatek do tego, co mama już posiada. Skoro lubi porcelanę, to może przypadnie jej do gustu właśnie cukierniczka lub mleczniki? Problemem może być jednak dopasowanie nowego elementu do posiadanej zastawy.
Dziękuję Wam za konkretne wskazówki. Myślałem nad elegancką cukiernicą, nawet już trzymałem ją w rece, ale chyba nie będzie ona pasować do kompletu mamy, dlatego skłaniam się raczej do kupna jakiegoś niewielkiego zestawu lub eleganckiej filizanki.
Myślę, że fajna, bogato zdobiona filiżanka będzie doskonałym pomyslem na prezent. Możesz przy okazji dokupić jakąś dobrą herbatę lub kawę, a mama z pewnością bardzo się ucieszy z takiego podarunku. Ewentualnie możesz kupić jakieś srebrne sztucce, bo je łatwiej będzie dopasować do zastawy.
Przemyślę to. Dziekuję!
Przekierowanie