Witaj! (LogowanieRejestracja)

Tryb drzewa | Tryb normalny

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

jak zostać coachem?

09-06-2016, 03:18 PM
jak zostać coachem?
hej, kończę studia i myślę o rozpoczęciu własnej działalności Smile chodzi mi mianowicie o szkolenia. Chciałbym zatem zapytać, być może kolegów po fachu lub osoby, które miały styczność z tym zawodem jak zacząć, gdzie szukać wsparcia i na czym w ogóle to polega tzn. jakich umiejętności potrzebuję, by zacząć to robić? Jestem bardzo nastawiony na to by to robić Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-06-2016, 05:19 PM
jak zostać coachem?
hej, ambitnie Smile coach to przyszłościowy zawód ale wymagający sporo umiejętności i doświadczenia więc jeśli dopiero się za to zabierasz to może być ciężko, ale od tego właśnie jest coaching żeby wierzyć w siebie Smile a zatem na pewno warto skorzystać ze szkoleń na coacha. Jeśli dodatkowo kończyłeś np. studia ekonomiczne, to tym lepiej, bo taka wiedza biznesowa jest niezbędna.
09-06-2016, 06:05 PM
jak zostać coachem?
jeśli chciałbyś wiedzieć więcej na ten temat to polecam zajrzeć na stronę ICF czyli International Coach Federation bo to jest największa organizacja zrzeszająca coachów z całego kraju. Tam wszystko masz ładnie wyjaśnione i możesz dowiedzieć się na czym to polega. Być może tam znajdziesz też kursy dla początkujących coachów.
09-06-2016, 06:48 PM
jak zostać coachem?
w takim marzeniu pomoże również samodzielna nauka, czytanie czytanie i jeszcze raz czytanie. Warto też rozejrzeć się za drugiem kierunkiem studiów, np. specjalizacja trener personalny albo biznesowy, ekonomiczne uczelnie powinny mieć to w swojej ofercie.
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | accreoekiden.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS