Witaj! (LogowanieRejestracja)

Tryb drzewa | Tryb normalny

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Zlecę pranie dywanów w Warszawie-Ursynowie, tylko komu???

06-20-2017, 06:53 AM
Witam wszystkich, posiadam w domu kilka dywanów. Nie są to nowe rzeczy, raczej z tych bardziej wysłużonych (myślę że w granicach dwudziestu lat najmniej). Były w miarę na bieżąco czyszczone ale jednak po tak długim czasie pewne zabrudzenia są po prostu wżarte w materiał. Chciałabym z tym zrobić porządek.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-20-2017, 08:02 AM
Mój sąsiad kupił jakiś czas temu specjalny odkurzacz do prania wykładzin, tapicerek i tym podobnych rzeczy. Niestety wyprowadził się niedawno. Raz go poprosiliśmy żeby nam dywan wyprał i super to potem wyglądało...
06-20-2017, 10:22 AM
Nie jestem jakimś specem ale wydaje się że najlepiej zwrócić się do firmy świadczącej jakieś usługi czyszczenie sprzątanie itd.
06-20-2017, 12:09 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-05-2018 07:49 PM przez patiotv.)
Cóż, ja znam ten ból bo też jestem fanką dywanów. Takich klasycznych z Turcji. Jak piorę swoje to zawsze zamawiam tę firmę: pranie-warszawa.com.pl/oferta/pranie-dywanow/ursynow. Potrwa to wszystko niecałą godzinkę i mam spokój na rok najmniej. Dlatego jak mi potrzebne pranie dywanów Warszawa Ursynów jest w obrębie dojazdu tej ekipy. Cennik mają bardzo ok na tle innych takich ofert.
06-20-2017, 03:02 PM
Właśnie też chciałem napisać że najlepiej to zlecić doświadczonej firmie i mieć spokój. Jak miałem fatalnie uwaloną tapicerkę to odkurzacz z funkcją prania zdziałał po prostu cuda. Inne wnętrza auta!
06-20-2017, 03:40 PM
Ciekawie to wygląda jak na mój gust, też mam dywan nie zlecałem jak dotąd jego czyszczenia nikomu. Ale też to zrobię, ciekaw jestem bardzo jaka będzie różnica w wyglądzie.
06-20-2017, 05:14 PM
Każdy materiał się brudzi, jak po tym chodzisz to tym bardziej. Na szczęście jak jest kerszer pod ręką to nawet najbardziej zastarzały brud da się jakoś z tych włókien usunąć.
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | accreoekiden.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS